Категорії товарів
Фільтр
Стійкість до холоду
Стійкість до посухи
Репродукція
Країна
Рекомендовані регіони
Термін вегетації сорти
показати

Насіння ярової пшениці в Запоріжжі

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
83
150
1000
22
8000.
00 грн/міш.
У Наявності
80-90
65
50
75
575.
00 грн/міш.
Немає на складі
85-115
90
50
95
850.
00 грн/міш.
Немає на складі
85-115
70
50
93
850.
00 грн/міш.
Немає на складі
85-115
90
50
95
850.
00 грн/міш.
Немає на складі

Купити насіння пшениці ярої в Запоріжжі пропонуємо в маркеті Вашого поля Посівна. Працюємо 5 років на ринку посівного матеріалу та агрохімії, за роки роботи заробили репутацію надійного постачальника агропродукції. Головна наша перевага - покупка фермером необхідних товарів в одному місці: насіння і агрохімії. Надаємо безкоштовне консультування покупцям. Для нас з моменту продажу посівного матеріалу та засобів захисту рослин робота з покупцем тільки починається. Цікавимося як проявляють себе гібриди та сорти рослин під час вирощування, яку врожайність дають, як подіяв гербіцид. Ця статистика цінна для нас і допомагає радити клієнтам найбільш підходящі сорти і гібриди культурних рослин.

Купівля насіння пшениці ярої в Запоріжжі

У Запорізькій області багато фермерів займаються вирощуванням пшениці ярої. Ця культура сіється ранньою весною, коли багато вологи і збирається в серпні - на початку осені. Це може бути непоганою альтернативою озимій пшениці, коли посів погано переживає зиму, то замість озимої можна посіяти яру пшеницю, таким чином, замінивши її на полі, але не втрачаючи грошей в цей сезон.

Для повноцінного розкриття врожайності необхідно враховувати особливості її росту і розвитку. Для розвитку ярої пшениці необхідно повне її забезпечення азотними добривами. Вони вносяться в оптимальні терміни, не перевищуючи рекомендованих доз. Локальне внесення азотного підживлення відбувається в рядки. Під культивацію рекомендується 30 кг д.р азоту, що підвищує коефіцієнт енергетичної ефективності. Надалі ще рекомендуються внесення по 30 кг два рази.

Але, звичайно, краще використовувати NPK комплекс. Його застосування разом з інтенсивною технологією вирощування та обробкою посівного матеріалу стимуляторами росту сприяє підвищенню врожайності в порівнянні з контрольними посівами.

Ефективність використання мінеральних добрив на ярій пшениці сильно залежить від рівня зволоженості. Чим вологіше грунт, тим вище засвоєння мінералів.

Період вегетації ярої пшениці становить 100 днів. Потенційна врожайність - 55-65 ц / га, отримати яку можна при інтенсивному способі вирощування. У багатьох наукових центрах ведеться робота по підвищенню врожайності і стійкості пшениці. Це Миронівський інститут пшениці ім. В.Н. Ремесло НААНУ, Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва УААН.

Головним завданням селекціонерів є поєднання високої продуктивності і пластичності до умов вирощування. Це важко, але можливо. Генетики-селекціонери вивчають реакції генотипу сортів, стабільність і пристосовуваність до різних умов вирощування.

Генетичні лінії з кращими показниками відбираються компаніями виробниками посівного матеріалу і виробляються у формі комерційного продукту.

Вдалі попередники ярої пшениці: бобові рослини, кукурудза, картопля і баштанні культури. Можлива підкормка як мінеральними, так і органічними добривами. Ціна озимої і ярої пшениці залежить від виробника, оригінатора і обробки протруйниками. Маркет Посівна пропонує послуги по протруюванню зерна перед посівом обраними препаратами. У кліматичних і грунтових умовах України рекомендується заробки насіння на глибину 3-5 см. Чим більше вологи, тим менше глибина заробки. Необхідно враховувати, що в пшениці перехід від воскової стиглості до фізіологічної зрілості швидкий, тому збирання проводять в короткі терміни, щоб уникнути втрат врожайності.

Купуйте з вигодою насіння ярої пшениці в маркеті Посівна і отримайте прибуток від вирощування.