photo blog 0114

photo blog 0114Городники знають про те, що з кожним роком все важче подолати такого широко відомого шкідника як колорадський жук. Багато хто, купуючи різні препарати і обробляючи картоплю, не досягають бажаного результату, і жук продовжує знищувати картоплю. Хочемо розповісти вам про препарат Ампліга, який зарекомендував себе як один з ефективних препаратів для знищення короладського жука.

Інсектицидний захист картоплі

Ампліго складається з двох діючих речовин: 100 г/л хлорантраніліпрол + 50 г/л лямбда-цигалотрин. Завдяки двом діючим речовинам препарат має тривалий період захисту, в середньому цей період складає від 20 до 25 днів.  Протягом більше двадцяти днів у Вас не буде абсолютно ніяких шкідників, включаючи також і колорадського жука. Його рекомендовано застосовувати одразу при появі сходів і до висоти рослин 10 сантиметрів. В цей період жук пробуджується, починає харчуватися і активно розмножуватися, після чого відкладати яйця на листя картоплі. Починаючи з цього періоду, необхідно вже проводити першу обробку препаратом Ампліго.

Препарат пролонгованої дії впливає на нервову систему шкідника, працює по жуку на всіх стадіях, включаючи від дорослої особини і закінчуючи личинкою.

Препарат працює з самих ранніх стадій розвитку шкідника. Як тільки личинка з'являється з яйця і починає харчування, то відразу ж гине від дії препарату. Стійкий до дощів, змивання. До 20 днів відмінно тримає колорадського жука, якщо після внесення пішов дощ, то це ніяк не вплине на ефективність роботи препарату, тому 2 обробки препаратом протягом усього періоду достатньо для повного захисту картоплі від колорадського жука. У колорадського жука до цього препарату не виробляється резистентність, тобто він буде добре працювати як перший раз, так і другий раз, так же і в наступному році Ви зможете його використовувати.

Фунгіцидний захист картоплі

Додатково на картоплю разом з Ампліга можна внести препарат Ридоміл Голд. Він буде захищати посів від грибкових захворювань картоплі, фітофторозу, альтернаріозу та інших. Період захисту картоплі від захворювань мінімум 14 - 20 днів. Він стримує патогенів як зовні, так і всередині картоплі. Використання препаратів допускається як на посівах, які будуть вживатися в їжу, так і для подальшого вирощування.

Рекомендований продукт
Удобрение Ярило Картофель
  азот, магній, сірка, залізо, марганець, бор, цинк, мідь, молібден
  Картопля
  96.
  55 грн/л
  Немає на складі
  Микроудобрение Авангард Картофель
   азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
   Картопля
   56.
   27 грн/л
   Немає на складі
   Микроудобрение Авангард Овощные
    азот, фосфор, калій, сірка, бор, залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, кобальт
    Цибуля, Капуста, Огірки, Помідори, Перець
    61.
    38 грн/л
    У Наявності
    Микроудобрение Авангард Р Азот+Микро
     бор, кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, сірка, магній, азот
     Суниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Овочеві культури, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Плодово-ягідні культури
     40.
     92 грн/л
     У Наявності
     Фунгицид Ридомил Голд
      манкоцеб, мефеноксам
      Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори
      575.
      95 грн/кг
      У Наявності