photo blog 0115

photo blog 0115У чому секрет хорошого урожаю? У правильній роботі фермера протягом усього сезону. Сьогодні ми хочемо поділитися напрацьованим досвідом, який дозволив нам отримати високий урожай по всім регіонах вирощування культур. Після уникнення найбільш поширених помилок Ви зможете отримати запланований урожай та розкрити потенціал урожайності на максимум.

Помилка номер 1

Сіяти в напівсухий грунт. Підсумком такої роботи будуть неоднорідні сходи і загальне зниження врожайності. При слабких сходах рослини не здатні сформувати повноцінний урожай через збій у фізіологічних процесах.

Помилка номер 2

Вільно змінювати обсяги висіву посівного насіння. Зменшений висів спровокує збільшення кількості бур'янів та нераціональне використання поживних речовин і вологи, а збільшений висів призведе до боротьби рослин між собою та погіршення якості культури. Рекомендації по оптимальному висіву рослин можна отримати у менеджера або представника компанії.

Помилка номер 3

Змішувати різні сорти та гібриди на одному полі. Отримані сорти і гібриди можуть відрізнятися за часом дозрівання, змішавши ранньостиглі сорти з середньо або пізньостиглими під час прибирання виявиться, що одні рослини вже обсипаються, а інші ще стоять зеленими. В кінцевому результаті будуть втрати врожайності.

 Помилка номер 4

 Вибирати сорт рослини по зовнішньому вигляду. Кількість сортів і гібридів різних культур величезна, однак те, що показує хороший урожай в одній області може дати низькі показники в іншій. При виборі гібрида або сорту краще відштовхуватися від практики і порад менеджерів – агрономів. Наприклад, насіння соняшника чітко районовані для певних зон вирощування. Так посухостійкі гібриди соняшника рекомендовані для південних степів з недостатньою кількістю вологи.

 Помилка номер 5

 Вносити добрива, коли доведеться. Макро- і мікроелементи слід вносити в певні фази розвитку культури, порушення строків призведе до браку або надлишку поживних речовин, що неминуче позначиться на якості врожаю. Добрива, ціна яких невисока, значно підвищують врожайність культури.

Помилка номер 6

Починати готувати техніку за пару днів до виходу на поле. Несподівані несправності і тривалий ремонт призведуть до зриву термінів і великих втрат врожайності в кінцевому результаті.

 Помилка номер 7

 Ігнорувати налаштування комбайна. Неправильно виставлена висота зрізу, швидкість обертання мотовила, швидкість руху комбайна, вентилятора та інші параметри приведуть до величезних втрат зерна.

Рекомендований продукт
Микроудобрение Авангард Бобовые
  кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
  Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
  56.
  27 грн/л
  У Наявності
  Микроудобрение Авангард Бор
   азот, бор
   Капуста, Перець, Баклажан, Помідори, Картопля, Плодово-ягідні культури, Морква, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
   84.
   40 грн/л
   Передзамовлення
   азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
   Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес
   63.
   11 грн/л
   У Наявності
   Микроудобрение Реаком Хелат Бора 100
    азот, бор
    Виноград, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
    83.
    55 грн/л
    Немає на складі
    Микроудобрение Реаком-Плюс-Кукуруза
     азот, бор, калій, кобальт, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
     Кукурудза
     85.
     77 грн/л
     Немає на складі
     Микроудобрение Сирунг 15-5-35 + 1.6 MgO + ТЕ
      азот, бор, залізо, калій, магній, марганець, мідь, молібден, сірка, фосфор, цинк
      Картопля, Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Соя
      158.
      48 грн/кг
      У Наявності
      Микроудобрение Убинас 20-20-20 + ТЕ
       азот, фосфор, калій, залізо, марганець, цинк, мідь, бор, молібден
       Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Кукурудза, Соняшник, Буряк цукровий, Горох, Картопля
       170.
       00 грн/кг
       У Наявності