photo blog 0120

photo blog 0120Виробництво та продаж контрафактної продукції з незаконно нанесеними товарними знаками Сингента є серйозною загрозою для фінансового благополуччя і репутації компанії, а також становлять небезпеку для навколишнього середовища і здоров'я людей.

Насіння кукурудзи Сингента і насіння соняшника компанії - основа високоурожайного вирощування. Вони добре зарекомендували себе за роки вирощування в Україні. Сингента кукурудза має стійкість до хвороб, стресів, хвороб і шкідників. Лінійка насіння соняшника Сингента включає високоврожайні, лінолеві, високоолеїнові гібриди, насіння соняшника під різні технології вирощування (Експрес і Євро-Лайтнінг).

Боротьба компанії Сингента з підробкою насіння і ЗЗР

Сингента вживає заходів для мінімізації загрози підробки. Одним з таких заходів є розробка та впровадження елементів захисту упаковки для всіх видів продукції, вони служать для швидкого і надійного підтвердження походження продукції. Створюючи суттєві труднощі для виробників контрафакту, в 2008 році Сингента перейшла на єдиний дизайн каністри, який забезпечує надійний захист всієї лінійки компанії від підробок. З кінця 2014 року почалося впровадження відповідного захисту для мішків насіння, крім використання стандартних заходів у вигляді впізнаваного дизайну і маркування упаковок, ключовим способом захисту як каністри, так і мішків насіння Сингента стало нанесення флуоресцентних малюнків, які світяться під впливом ультрафіолетових променів. Таке освітлення створюється спеціальними ліхтариками. Світловий малюнок являє собою повторюваний логотип Сингента, нанесений у вигляді діагональних ліній по всій поверхні відповідних елементів упаковки, зокрема на каністрах будь-якого обсягу. Малюнок нанесений на етикетку і лицьову сторону. На прикладі 5-літрової каністри препарату Круїзер при звичайному освітленні цей малюнок ледь помітний, однак під ультрафіолетовими променями, особливо в затемненому приміщенні, він яскраво світиться і стає добре помітним. Такий же принцип нанесення малюнка, включаючи напрямок і кут нахилу діагональної лінії, застосований і на всіх інших каністрах. Сингента неодноразово заявляла про підробку  каністри з фальсифікованим малюнком на етикетці, що імітує оригінальну каністру,  але варто посвітити на таку етикетку ультрафіолетовим ліхтариком, відразу ж видно її відмінності від оригіналу, бо фальсифікований малюнок не світиться. Варіанти захисту на основі флуоресцентного малюнка на мішках із насінням соняшника присутній на трьох частинах мішка:

 • на лицьовій стороні мішка від логотипу Сингента вниз по всій поверхні,
 • на помаранчевому малюнку соняшника на білому фоні і зеленій смузі праворуч від нього на зворотній стороні мішка,
 • з інструкцією виробника, надрукованій всередині зеленого прямокутника на круглій захисній наклейці в нижній частині мішка.

Надалі Сингента планує поширити аналогічні заходи захисту на упаковку насіння кукурудзи та інші ключові культури. Рекомендуємо нашим клієнтам і споживачам продукції активно використовувати описаний метод для перевірки оригінальності продукції і в разі виникнення сумнівів звертатися в магазин Посівна або до представників компанії Сингента. Насіння соняшника Сингента, ціна якого в магазині Посівна дуже конкурентна, виправдовує свою вартість.

Рекомендований продукт
Семена кукурузы СИ Энигма
  230
  140
  зерно, силос
  285
  2015.
  00 грн/міш.
  У Наявності
  Семена кукурузы СИ Энермакс
   310
   150
   зерно
   180
   4183.
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена кукурузы СИ Фотон
    260
    150
    зерно, силос
    270
    2980.
    00 грн/міш.
    У Наявності
    Семена подсолнечника ЕС Аркадия СУ
     104
     45
     47
     170
     4440.
     00 грн/міш.
     Немає на складі
     Семена подсолнечника СИ Кадикс
      112
      50
      49
      170
      4098.
      00 грн/міш.
      У Наявності
      Семена подсолнечника СИ Купава
       108-112
       50
       53
       170
       2990.
       00 грн/міш.
       У Наявності