photo blog 081

photo blog 081Виробнича база компанії Сингента заснована на 200-літніх традиціях. Компанія займається випуском високоякісного насіння і ЗЗР, застосовуючи сучасні технології та дослідження в сфері агрохімії, селекції і генетики.

Саме поєднання інноваційних технологій і традицій виробництва дозволило компанії зайняти лідируючі позиції серед виробників посівного матеріалу і охопити географію практично всього світу. Сингента переслідує основну мету - дозволити кожному сільгоспвиробнику раціонально і повноцінно використовувати наявні в його розпорядженні ресурси.

Одне з найважливіших місць в структурі продукції компанії Сингента займає виробництво гібридів соняшника з високими показниками врожайності, пластичності, посухостійкості. Випускає компанія і соняшник з високим вмістом олії, а також гібриди для вирощування за сучасними технологіями Сумо і 'Чисте поле" і соняшник стійкий до нових рас вовчка.

Залежно від технології вирощування в топ-5 кращих гібридів соняшника Сингента по врожайності входять:

 1. НК Роккі - класичний гібрид з періодом вегетації 100-110 днів. Придатний для вирощування у всіх регіонах України і володіє генетичною стійкістю до 5 рас вовчка, що дозволяє отримувати стійкі і рясні врожаї навіть при поганому фітосанітарному стані полів. НК Роккі чутливий до родючих грунтів і відноситься до гібридів помірно-інтенсивного типу. Потенціал врожайності - 50 ц/га. Олійність - 53%.
 2. НК Бріо - також відноситься до класичних гібридів від Сингента з вегетаційним періодом 110-120 днів. Ідеально підходить для регіонів України з помірно жарким літом - Схід, Центр, Північ, Захід. Гібрид НК Бріо стійкий до вовчка та поширених хвороб соняшника. При дотриманні технології вирощування дає стабільні врожаї (до 50 ц/га). Рівень олійності - до 52%.
 3. НК Неома - гібрид соняшника під Євро-Лайтнінг. Соняшник стійкий до захворювань і стресових умов, а також до вовчка (5 рас). Високий рівень пластичності і адаптації дозволяє обробляти даний гібрид на всій території України. Неома відрізняється високою енергією початкового росту і потужною кореневою системою. Це дозволяє витягувати вологу з глибших шарів грунту і переносити тривалу посуху. Вегетація - 109-115 днів. Олійність - до 52%. Потенціал врожайності - 50 ц/га.
 4. Суміко - високопродуктивний гібрид під Гранстар з дуже високим вмістом олії (до 55%). Фактична врожайність при вирощуванні в різних регіонах України - 35-40 ц/га. Суміко стійкий до гербіцидів з трибенурон-метилом і витримує дозування 50 г/га без впливу на стан посіву. Період від посіву до збору врожаю - 103-108 днів. З генетики гербіцид Суміко близький до класичного соняшника НК Бріо і також стійкий до вовчка та захворювань.
 5. СИ Експерто - відноситься до новітніх розробок компанії Сингента і є високоолеїновим гібридом. Вміст олеїнової кислоти в олії - до 90%. СИ Експерто - середньостиглий гібрид для вирощування за технологією 'Чисте поле". Відмінно переносить посуху і стійкий до захворювань. Гібрид придатний для вирощування в усіх кліматичних зонах України. Фактична врожайність - 25-30 ц/га, що є відмінним показником для високоолеїнового соняшника.

Асортимент соняшника компанії Сингента відрізняється великою кількістю гідних гібридів європейського виробництва, районованих для будь-якої кліматичної зони України. Все насіння Сингента відрізняються високим рівнем урожайності, що виправдовує порівняно високу ціну посівної одиниці. Соняшник з високим потенціалом врожайності - запорука економічної ефективності землеробства.

Рекомендований продукт
Семена подсолнечника НК Брио
  110-120
  50
  52
  170
  2500.
  00 грн/міш.
  У Наявності
  Семена подсолнечника НК Неома
   112-116
   50
   52
   170
   3325.
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена подсолнечника НК Роки
    90
    55
    53
    170
    2932.
    00 грн/міш.
    Немає на складі
    Семена подсолнечника СИ Эксперто
     115-120
     30
     49
     170
     4705.
     00 грн/міш.
     У Наявності
     Семена подсолнечника Сумико
      103-108
      48
      55
      170
      4631.
      00 грн/міш.
      Немає на складі