photo blog 0105

photo blog 0105Якщо хочете отримати високий урожай соняшника, то слід вибирати сильне насіння, що має високий потенціал урожайності. Як правило, гібриди мультинаціональних компаній мають гарні агрономічні характеристики і з року в рік добре проявляють себе на полі, роблячи фермерів багатшими.

Як підвищити прибутковість вирощування? Цим питанням задаються фермери, незалежно від сезону або площі обробки. Підвищити прибуток можна шляхом скорочення витрат. Якщо Ви хочете заощадити, то можна насіння соняшника купити оптом або зверніть увагу на діючі знижки та акції в інтернет-магазині Посівна.

Ми пропонуємо соняшник зі знижкою таких компаній:

  1. Євросем
  2. Сід Трейд Агро
  3. Агроспецпроект.

Сербську селекцію соняшника люблять невеликі фермерські господарства та великі агрохолдинги. Лінійка гібридів від оригінатора НС Семе включає вибір для тих, хто віддає перевагу класичній технології вирощування, обробітку соняшника під технологію Кліарфілд ( "Чисте поле") і під Гранстар. Якщо хочете купити насіння соняшника оптом, то скажіть про це менеджеру інтернет-магазину Посівна, ми напевно запропонуємо Вам ексклюзивну ціну на сербські гібриди відомих в Україні та в світі виробників.

Коли краще купувати насіння соняшника?

Найкращим часом покупки насіння соняшника вважається час, коли виробниками зібраний свіжий посівний матеріал. Це час з серпня по листопад. Посівмат соняшника відібраний виробником і пройшов допосівну обробку протруйниками і добривами.

Якщо купувати насіння соняшника оптом в цей час, то Ви напевно забронюєте потрібний Вам обсяг обраного гібрида, що буде проблематично в сезон посівної. Коли зашитий великий обсяг посівного матеріалу виробником, на нього пропонуються оптимально низькі ціни, що при наближенні до сезону навесні будуть тільки рости. Тому для покупки посівного насіння соняшника зі знижкою, зробіть це чим раніше, тим краще.

Хороші низькі ціни пропонуються на насіння соняшника української селекції, який коштує традиційно нижче, ніж насіння гібридів мультинаціональних компаній. Аграрний інтернет-маркет Посівна збирає статистику по вирощуванню гібридів по регіонах. Показано, що достатньому рівні зволоження, захисті посівів від бур'янів, хвороб і шкідників можна отримати середньо високий урожай навіть з гібридів української селекції. Насіння соняшника Ясон і Златсон добре пристосовані до вирощування в наших широтах і високопродуктивні при інтенсивному вирощуванні.

Купуйте посівний матеріал соняшника зі знижкою в маркеті Вашого поля Посівна і отримуйте прибуток від роботи на полі. Сербські гібриди соняшника - в лідерах продажів нашого маркету завдяки їх високій якості, врожайності і пластичності. Дякуючи високоприбутковому насінню, рентабельність вирощування культури соняшника залишається високою щороку.

Рекомендований продукт
102-107
53
52
185
2346.
2546.00 грн
00 грн/міш.
У Наявності
102-107
50
51
170
2491.
00 грн/міш.
У Наявності
106
53
52
170
1348.
00 грн/міш.
Немає на складі
108
62
51
170
1780.
00 грн/міш.
Немає на складі
106-109
53
51
187
1780.
00 грн/міш.
У Наявності
90-95
50
52
150
2391.
00 грн/міш.
Немає на складі