photo blog 0109

photo blog 0109Якщо Ви хочете купити дороге насіння соняшника, але при цьому заощадити, то пропонуємо Вам придбати сертифіковане насіння мультинаціональних виробників врожаю минулого року. Вигода від покупки складе до 25%.

Зекономлені кошти можна витратити на засоби захисту рослин або добрива, щоб отримати високий урожай.

При виборі насіння соняшника враховуйте:

 • умови вирощування в Вашому регіоні
 • історію поля (попередник)
 • потенціал врожайності гібрида
 • вибір способу вирощування
 • толерантність до хвороб, стресів і вовчка
 • вегетаційний період
 • посівні якості насіння і його схожість
 • умови зберігання на складі.

У маркеті Вашого поля Посівна пропонується широкий вибір гібридів соняшника, що добре пристосований до вирощування в наших широтах. Ми пропонуємо європейську якість посівного матеріалу за доступною ціною. Цінуючи своєю репутацію, ми працюємо чесно і не обманюємо. Всі покупки в магазині супроводжуються сертифікатом якості. Ми надаємо свої послуги фермерам, що хочуть працювати і заробляти, не переплачуючи. Наш маркет працює так, що ми надаємо можливість покупки посівного матеріалу та засобів захисту рослин в одному місці.

Ціна на покупку насіння соняшника минулого врожаю

Мультинаціональні і вітчизняні виробники пропонують насіння, що залишилися з минулого врожаю. Як правило, найпопулярніші і якісні гібриди виробляють з надлишком, що дає можливість придбати хороше посівне насіння по невисокій ціні. Вартість насіння соняшника залежить від виробника, оригінатора насіння і обсягів купівлі. Ми запропонуємо хорошу ціну на насіння соняшнику, що гарантовано заощадить Ваші гроші і час. Купуючи насіння соняшника оптом, зверніть увагу на набір сильних характеристик, стійкість до вовчка, потенціал врожайності, придатність до технології вирощування (під Гранстар або під Євро-Лайтнінг). І зовсім не важливо, що цей гібрид вирощений і зібраний в минулому році, своїх позитивних якостей він не втрачає при належному зберіганні.

Урожайність гібридного насіння може залежати від умов зберігання. На наших складах створені оптимальні умови для зберігання посівного матеріалу: температура, вологість повітря. На демонстраційних посівах компанії ми можемо продемонструвати врожайність всіх популярних у нас гібридів соняшника. Надійніше всього вибирати сорти або гібриди, що пройшли випробування на демо полях і випробувальних ділянках. Не варто робити висновки по результатах однієї ділянки, зверніть увагу на підсумки по врожайності і стан посівів на всіх ділянках, що відомі Вам.

Для того, щоб запобігти ризикам, купуйте 3-4 гібрида соняшника для свого господарства. Гібриди з різними характеристиками при вирощуванні в різних кліматичних умовах можуть дати відмінні показники врожайності. Навіть при однаковій кількості збалансованого підживлення у гібридів відрізняється стійкість до хвороб і стресів, що формує різну продуктивність.

Рекомендований продукт
102-107
53
52
185
2346.
2546.00 грн
00 грн/міш.
У Наявності
Семена подсолнечника НС Сумо 007 (НС Х 6059)
  106-111
  55
  51
  160
  2391.
  00 грн/міш.
  Немає на складі
  Семена подсолнечника НС Сумо 2017
   103-107
   45
   49
   180
   1100.
   00 грн/міш.
   Немає на складі
   107-112
   48
   48
   180
   2293.
   00 грн/міш.
   Немає на складі
   107-112
   50
   50
   170
   2895.
   3095.00 грн
   00 грн/міш.
   У Наявності