photo blog 0101

photo blog 0101Інтернет-маркет Посівна - магазин засобів захисту рослин і посівного насіння. Яка особливість покупок в маркеті Вашого поля Посівна? Ми продаємо посівний матеріал і агрохімію тільки перевірених українських та мультинаціональних постачальників, які довели свою ефективність роками успішного обробітку у всіх куточках країни.

Ми пропонуємо посівне насіння соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, нуту, гороху від оригінаторів таких країн:

 1. Туреччина
 2. США
 3. Україна
 4. Франція
 5. Сербія.

Селекційна наука в цих країнах знаходиться на висоті і тому одержувані батьківські лінії гібридів дуже сильні і стійкі до багатьох факторів. Будьте впевнені, що ми вибрали для продажу на нашому сайті засобів захисту рослин і насіння тільки кращі сорти і гібриди. Ми завжди вибудовуємо довгострокове співробітництво з кожним клієнтом, тому рекомендує не найдорожчий гібрид, а оптимальний для вашого поля і регіону.

Для того, щоб уникнути покупки підробок і фальсифікату, вимагайте у продавця сертифікат якості продукції, що купується. Ми надаємо такий сертифікат до кожної партії товару і відсилаємо його копію за запитом кожного клієнта.

Посівна - магазин засобів захисту рослин і насіння

Купувати посівмат потрібно якомога раніше. Відразу після зашивання виробник може надати потрібний вільний обсяг і привабливу ціну для клієнтів. Ви можете оплатити потрібний Вам обсяг посівмату восени і залишити у нас на складі до моменту посіву його на полі. Ми гарантуємо його збереження в сприятливих умовах з потрібною вологістю і температурою збереження.

Завчасно подбайте про покупку гербіциду під технологію вирощування. Топові засоби захисту рослин розкуповують в сезон дуже швидко, тому замовляючи наперед, ви не будете залежати від роботи логістичних компаній.

Краща ціна на посівне насіння в кінці літа - на початку осені. Переваги передоплати на насіння:

 • найкраща фракція - при покупці заздалегідь все є в наявності, необхідний обсяг і фракція
 • висока якість насіння - як відомо, в першу чергу виробник зашиває крупне насіння, що дасть дружні сходи і високий урожай
 • швидке відвантаження - насіння проходить доробку восени, це передбачає обробку добривами, протруйниками, і, зробивши передоплату, ви отримаєте насіння вже на початку зими.

Умови покупки посівного матеріалу в маркеті Посівна:

 1. Кредит на сербські гібриди соняшнику - замовляйте посівмат і платіть потім.
 2. Умови 30% / 70% - при замовленні посівного матеріалу ви можете оплатити тільки 30% вартості насіння, а 70% - коли Вам буде зручно, але до відвантаження товару Вам на фермерське господарство. 70% вартості Ви оплачуєте по актуальній на цей момент ціні, тому, чим раніше ви заплатите, тим краще.

Пропонуємо конкурентні ціни на насіння кукурудзи, соняшнику, засоби захисту рослин в маркеті Вашого поля Посівна. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому в нас дешевше, ніж скрізь.

Рекомендований продукт
Гербицид Ричи
  ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
  Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля)
  98.
  73 грн/л
  Немає на складі
  Микроудобрение Авангард Бобовые
   кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
   Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
   56.
   27 грн/л
   У Наявності
   102-107
   53
   52
   185
   2346.
   2546.00 грн
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена подсолнечника НС Оскар
    115-120
    55
    53
    180
    740.
    00 грн/міш.
    Немає на складі
    90-95
    50
    52
    150
    2391.
    00 грн/міш.
    Немає на складі