photo blog 057

photo blog 057Біодеструктори або деструктори стерні - препарати, що швидко і ефективно сприяють розкладанню органічних залишків на полі. Але це не єдина функція деструкторів стерні.

Вони пригнічують патогенну мікрофлору, оздоровлюючи грунт і захищаючи вирощувані культури від безлічі патогенів грибної та бактеріальної природи.
Успішна вегетація багато в чому залежить від рівня поживних речовин, гумусу, але вони легко втрачаються в процесі ерозії і при видаленні або спалюванні рослинних залишків на полі. Виснаженню грунтів сприяє тривале вирощування однієї і тієї ж культури на полі, що веде до дефіциту певних елементів.
Якщо в грунті критично не вистачає певних речовин, то рослини сигналізують про це. Це проявляється в хлорозі листя, зміні кольору зелених частин рослини, карликовості, відставанні росту. Причину даних патологій з'ясовують, провівши листову діагностику. Це хімічний аналіз рослин, що проводять сертифіковані лабораторії. Після проведення листової діагностики компенсують недолік деяких елементів, вносячи добрива. Але цей прийом не завжди рятує урожай, особливо, якщо вже є видимі симптоми нестачі.
Переробка пожнивних залишків за допомогою деструкторів стерні - це економічно-вигідний спосіб накопичення необхідних культурі корисних речовин і активація процесу гумусоутворення. Щоб зберегти азот, калій, безліч необхідних мікро- та макроелементів стерню обробляють біодеструктором, а потім заорюють.

У чому перевага стерні і соломи як добрива після обробки деструкторами?

 • поліпшення аерації ґрунту,
 • оптимізація водного та повітряного балансу грунту,
 • зупинка процесу ерозії і вивітрювання грунту,
 • накопичення азоту в грунті,
 • знищення фітопатогенів.

Препарати деструктори стерні або деструктори целюлози - це висококонцентровані засоби, де кількість корисних мікроорганізмів повинна перевищувати 1х109 КУО/мл. Чим більше розмаїття бактерій і мікроміцетів в деструкторі, тим краще. У типовий деструктор можуть входити гриби роду Trichoderma, що успішно лізують целюлозу. Базовими компонентами є мікроорганізми роду Paenibacillus, Bacillus, Pseudomonas, Azotobacter. Такими препаратами слід обробляти стерню злакових, бобових, олійних, овочевих та інших культур. Рекомендується також вносити їх на сидерати (перед оранкою або дискування).

Що робить деструктор стерні?

 • сприяє розкладанню органічних пожнивних залишків,
 • успішно конкурує і пригнічує патогенну мікрофлору,
 • робить доступними органічні речовини для рослин,
 • попереджає ерозію грунту,
 • підвищує природну родючість грунтів,
 • усуває дефіцит азоту.

Комплексний високоефективний препарат Евронорм Деструктор Целюлози сприяє азотфіксації, фосфатмобілізаціі, швидкому руйнуванню целюлози органічної культури на полі. Після його внесення грунт збагачується макроелементами, природними ферментами, вітамінами, амінокислотами. Це важливий недорогий прийом, що є не тільки частиною органічного способу обробітку культур, а й будь-якого інтенсивного способу вирощування. Внесення деструктора Евронорм дозволяє збільшити продуктивність культур до 30%.

Рекомендований продукт
Евронорм деструктор целюлозы
  бактерії Paenibacillus polymyxa і азотфіксуючі бактерії
  Горох, Гірчиця, Кукурудза, Нут, Овес, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Сочевиця, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
  243.
  50 грн/кг
  Немає на складі
  Инокулянт Евронорм Ризо
   азотфіксуючі бактерії
   Горох, Нут, Соя, Сочевиця
   393.
   30 грн/л
   Немає на складі
   Бактериальный препарат Евронорм N (азот)
    бактерії роду Azotobacter
    Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
    310.
    00 грн/л
    Немає на складі
    Деструктор целлюлозы Бионорма Деструктор Целлюлозы
     бактерії Paenibacillus polymyxa і азотфіксуючі бактерії, азот
     Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Кукурудза, Соняшник, Овочеві культури
     108.
     10 грн/л
     У Наявності
     азот, бор, гумінові речовини, калій, кобальт, марганець, мідь, молібден, нікель, фосфор, цинк
     Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
     76.
     110.00 грн
     00 грн/л
     У Наявності