photo blog 068

photo blog 068Батьківщина соняшника - Північна Америка, але завдяки сприятливим для його вирощування кліматичним умовам в Україні, він став практично символом нашої країни.

До Європи ця культура потрапила з Мексики в XVI столітті, а ось північні слов'яни почали вирощувати її тільки в XVII столітті. Не дивлячись на порівняно недовгу історію обробітку на вітчизняних полях, сьогодні Україна посідає друге місце по виробництву насіння соняшника, поступаючись за обсягом лише Росії. Соняшник, як і зернові, експортується в основному в країни Європи.

Україна і її північний сусід займають також провідні позиції і з виробництва нових гібридів соняшника. Українські насінницькі компанії плідно працюють над виробництвом високоякісного посівного матеріалу цієї культури за ліцензіями оригінаторів зарубіжної та вітчизняної селекції.

Великі вітчизняні господарства займаються не тільки виробництвом, а й продажем сортового соняшника. Українські гібриди відрізняються високими показниками посухостійкості і стійкості до найбільш поширених захворювань і шкідників. При селекції увага приділяється виробництву гібридів стійких до посухи, оскільки саме в посушливих регіонах нашої країни цією культурою зайняті найбільші площі.

Щорічно на півдні України соняшником засівають близько 20 тис. га. У структурі посівних площ з кожним роком збільшується частка великоплідного і кондитерського соняшника. Великі господарства не включають ці гібриди в звітність, але про зростання популярності і відповідно збільшення посівних площ свідчить постійне зростання продажів насіння посівного саме великоплідних і кондитерських гібридів.

Така тенденція сприяє і розгортанню селекційних програм по виробництву насіння кондитерського соняшника. Сьогодні українські насінницькі компанії вивели 5 гібридів такого соняшника. Працюють над новими гібридами і провідні світові насінницькі компанії.

Кондитерський і великоплідний соняшник закуповується оптом країнами Європи, а також охоче українськими кондитерськими фабриками. Насіння такого соняшника відноситься до оздоровчих продуктів, а його вирощування є економічно більш вигідним, оскільки закупівельна ціна в порівнянні з класичним соняшником в 1,5-2 рази вище.

Де можна купити насіння посівне?

Компанія пропонує купити гібриди соняшника з потенціалом врожайності не менше 4,5 т/га від провідних українських та світових виробників. Гібридний соняшник відрізняється стабільно високими врожаями і генетичною стійкістю до стресових умов і захворювань.

Найбільші вітчизняні сільгосппідприємства вибирають для обробітку саме гібридний соняшник, оскільки висока врожайність дозволяє реалізовувати насіння оптом. Купити соняшник оптом від кращих виробників за прийнятною ціною можна у нас.

Ми допоможемо підібрати гібрид і купити насіння посівне оптом для вирощування в різних кліматичних зонах і для різних цілей. У нас ви знайдете гібриди високоолеїнового, кондитерського, стійкого до вовчка та великоплідного соняшника, а також соняшник для вирощування за технологіями Сумо і 'Чисте поле ".

Рекомендований продукт
106-115
50
50
170
4163.
00 грн/міш.
У Наявності
Семена подсолнечника ЛГ 5631 КЛ
  110-115
  55
  48
  160
  3343.
  00 грн/міш.
  У Наявності
  Семена подсолнечника ЛГ50505
   118
   50
   51
   155
   3940.
   4488.00 грн
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена подсолнечника СИ Розета КЛП
    118
    50
    51
    170
    3961.
    00 грн/міш.
    Немає на складі
    Семена подсолнечника Сузука
     108-112
     50
     49
     170
     4576.
     00 грн/міш.
     Немає на складі
     Семена подсолнечника Суматра
      100-108
      50
      49
      170
      4546.
      00 грн/міш.
      У Наявності