photo blog 046

photo blog 046Основна діяльність компанії Сингента - це виробництво ЗЗР та насіння. Поєднання давніх традицій та новітніх технологій при виробництві гібридів соняшника дають можливість будь-якому фермеру використовувати наявні ресурси в повному обсязі.

Сингента виробляє насіння соняшника, адаптоване до будь-якої зони вирощування і з різним рівнем зрілості. Соняшник від компанії Сингента має високий потенціал врожайності та максимальний рівень пластичності.

Сьогодні Сингента пропонує сільгоспвиробникам різні види гібридів соняшнику: класичні, HTS-гібриди, високоолеїнові гібриди, соняшник під Євро-Лайтнінг і Євро-Лайтнінг +.

Завдяки наявності дослідних центрів і ретельній селекційній роботи всі сорти соняшника проходять тестування в зонах їх майбутнього вирощування і піддаються якісній багаторівневій перевірці. Дотримання при вирощуванні всіх агротехнічних прийомів дозволяє максимально реалізувати потенціал посівматеріалу. Більшість гібридів підходять для вирощування традиційним способом і не вимогливі до умов обробітку. Вбиваючи в пошуку запит "сингента соняшник ціна", Ви отримаєте видачу з багатьох сайтів, але не всі продають оригінал. На нашому сайті кожна партія посівмату має сертифікат якості від виробника.

Сингента насіння соняшника: классичні гібриди

Вибір класичного гібрида соняшника повністю залежить від умов вирощування. Вони відрізняються стійкістю до вовчка, пластичністю і високим рівнем урожайності.

Призначені для вирощування на Півдні України гібриди Алькантара, Опера, Арізона, НК Рокі, Босфора та інші відрізняються хорошим рівнем посухостійкості, толерантністю до хвороб і високими показниками врожайності. У зв'язку з високим рівнем поширення на Півдні України вовчка соняшника всі районовані для цієї зони гібриди мають максимальний рівень стійкості до цього захворювання.

Класичні гібриди для вирощування в Центральній частині України (Естрада, СИ Купава, НК Бріо, Арізона та ін.) показують максимальну для умов Лісостепу врожайність в межах 30-55 ц/га. Вони унікально поєднують в собі толерантність до хвороб і посухи, також стійкі до вовчка, пристосовані до вирощування на будь-яких типах грунту.

Сингента соняшник Ласкала, СИ Фламенко, Арізона, НК Бріо, Опера - гібриди для північної частини країни, мають середню стійкість до вилягання, толерантні до хвороб, стійкі проти вовчка. Вміст олії - близько 53%.

HTS-гібриди

HTS-гібриди (соняшник під Гранстар) - не можуть конкурувати з бур'янами. Чутливість до забур’яненості призводить до зниження врожайності. Тому на посівах даних сортів застосовують гербіцид Експрес. HTS-гібриди стійкі до діючої речовини даного гербіциду. Перевагами соняшника під Гранстар є:

 • Значний потенціал врожайності;
 • Стійкість до хвороб;
 • Високий рівень технологічності;
 • Високий вміст олії.

Високоолеїнові гібриди

Високоолеїнові гібриди соняшника Сингента відрізняються високим вмістом омега 9 і практично відсутністю Омега 6. Також ці гібриди мають стабільно високу врожайність, стійкі до хвороб. Високоолійні гібриди діляться на класичні і гібриди під Євро-Лайтнінг.

Соняшник Сингента під Євро-Лайтнінг

Гібриди під Євро-Лайтнінг від Сингента відрізняються високими показниками стійкості до дії гербіциду, стійкістю до посухи, осипання і хвороб. Виведено традиційним методом селекції. Середня врожайність - близько 27-38 ц/га. Середня олійність - 52%.

Інтенсивні гібриди під Євро-Лайтнінг максимально реалізують потенціал врожайності при дотриманні технології вирощування, вимогливі до умов обробітку. Районовані для всіх зон вирощування.

Гібриди соняшника Сингента, маючи відмінні показники стійкості до хвороб, посухи та гербіцидів, дозволяють аграріям отримувати стабільні, високі врожаї соняшника в будь-якій кліматичній зоні України та на будь-яких грунтах.

Рекомендований продукт
Семена подсолнечника НК Ададжио
  116-125
  50
  49
  180
  3346.
  00 грн/міш.
  У Наявності
  Семена подсолнечника НК Ферти
   106-115
   45
   52
   170
   4496.
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена подсолнечника НК Фортими
    100-108
    40
    49
    170
    2154.
    00 грн/міш.
    У Наявності
    Семена подсолнечника СИ Барбати
     116
     50
     48
     190
     4734.
     00 грн/міш.
     У Наявності
     Семена подсолнечника СИ Фламенко
      116-125
      50
      50
      180
      3852.
      00 грн/міш.
      У Наявності