photo blog22122020Насіння соняшника Євросем - це високотехнологічний матеріал сербської селекції з сильною генетикою і високою врожайністю. 'Серби' надійно завоювали українських ринок і чимало фермерів щодня обирають посівний матеріал від сербського оригінатора НС Семе.

Селекцію Інституту рільництва та овочівництва НС Семе вирощують різні насіннєві компанії. І якщо до генетики гібриду питань немає - сільгоспвиробники впевнені в якості батьківських ліній, то на перший план виходить калібровка і доробка насіння, яка у різних компаній може відрізнятися.
Так компанія Євросем випускає своє насіння у двох базових технологічних рішеннях: Преміум та Оптимум. Преміум насіння має масу 1000 від 58 грам та оброблене трьома фунгіцидами (флудиоксоніл, металаксил-М та тирам), мікродобривом Євростім Преміум та стимулятором росту на основі фітогормонів). Рішення Оптимум оброблене 3-ма фунгіцидами, добривом, але має менший розмір насінини.

Переваги насіння соняшника Євросем Оптимум 

Для аграріїв, які полюбляють включати соняшник в сівозміну, все вирішують нюанси. Знаючи тонкощі вирощування культури, можна досягти високих результатів на полі. Клієнти Посівна надають перевагу насінню Оптимум Євросем, бо воно має ряд переваг.
1. Насіння менше, але воно потребує менше води, щоб дати сходи. Це дійсна перевага в умовах більш засушливого клімату, бо брак ранньовесняної вологи внаслідок безсніжної зими - це звичне явище уже і не тільки для Півдня України, але і для центральних регіонів. Ранньою весною після обробки грунту волога швидко випаровується, тому насінню треба якнайшвидше її спіймати, щоб успішно прорости.
2. Насіння Оптимум отримується насіннєвою компанією з тих же батьківських ліній, що і Преміум. Тобто, має повний набір генетичних характеристик як от: посухостійкість, потенціал врожайності, стійкість до хвороб, вовчку чи шкідників.
3. Насіння Оптимум - середнього розміру, воно висівається з 99% точністю, що не залежить від типу використовуваної сівалки. Насіння Оптимум менше за розміром, але не пошкоджується сівалкою під час висіву в порівнянні з гібридами з довшою насіниною.
4. Насіння Оптимум - це така ж врожайність за менші гроші. Мішок Оптимум Євросем на пару сотень гривень дешевше, але при цьому урожайність така ж, як і у насіння Преміум. Купуючи Оптимум, Ви зменшуєте собівартість вирощування соняшнику, тому можете внести збільшені дози добрив або підвищити прибутковість вирощування.
5. Насіння Оптимум проростає швидше за Преміум, бо потребує менше вологи. Для проростання насінина потребує близько 60% вологи від своєї маси. Тобто, для насінини Оптимум цієї вологи потрібно менше. Швидкість появи сходів та змикання рядків важливо, бо чим раніше проростає культура, тим менше насіння уражується хворобами і шкідниками в грунті.
6. Насіння Оптимум - це швидкі та вирівняні сходи культури. Це важливо для післясходового захисту культури. Рослини культури не на всіх етапах свого розвитку витримують внесення гербіцидів однаково. Тому оптимально внести, наприклад, страховий гербіцид Євро-Лайтнінг (Імпекс Дуо в якості аналога) на стадії 4-6 листків культури. Для цього всі рослини на полі мають бути на цій стадії росту. Насіння технологічного рішення Оптимум і дозволяє отримати ці вирівняні сходи.
Обирайте насіння соняшника в технологічному рішенні Оптимум, що є гарним варіантом для вирощування на 2021 рік.

Рекомендований продукт
102-107
53
52
185
2346.
2546.00 грн
00 грн/міш.
У Наявності
104-107
60
51
150
1500.
1872.00 грн
00 грн/міш.
Немає на складі
109-114
60
54
180
1704.
00 грн/міш.
Немає на складі
Семена подсолнечника НС Сумо 007 (НС Х 6059)
  106-111
  55
  51
  160
  2391.
  00 грн/міш.
  Немає на складі
  100-105
  55
  53
  160
  2200.
  00 грн/міш.
  Немає на складі