photo blog 035

photo blog 035Компанія Сингента, заснована два століття назад, і сьогодні займає одне з лідируючих місць на ринку ЗЗР і посівного матеріалу.

Дослідження та наукові розробки проводяться більше ніж в 90 країнах світу, в яких розташовані понад 200 науково-дослідних баз і виробничих центрів. Успіх компанії в основному забезпечується завдяки штату з 300 співробітників, значна частина з яких має науковий ступінь.

Гібриди кукурудзи Сингента

Для українських сільгоспвиробників компанія Сингента пропонує великий вибір районованих гібридів кукурудзи з високим рівнем стійкості до стресових ситуацій і несприятливих умов. Кукурудза Сингента - посівний матеріал високої якості. Каталог гібридів кукурудзи Сингента - це широкий вибір насіння з ФАО для будь-якого регіону вирощування. Сингента, насіння кукурудзи та соняшника, які продаються в маркеті Вашого поля ПОСІВНА, найпопулярніші в нашому регіоні.

Лінійка Артезіан

Сорти кукурудзи Сингента з лінійки Артезіан - це новітня розробка компанії. Дані гібриди мають найвищий потенціал врожайності і дають можливість отримати стабільний урожай в будь-яких кліматичних і стресових умовах.

Засуха на будь-якому етапі розвитку рослини може призвести до недобору врожаю. Гібриди кукурудзи Сингента мають високий показник оптимізації вологи протягом усього сезону, що в свою чергу гарантує отримання запланованого врожаю. Забезпечується посухостійкість, в першу чергу, завдяки потужній кореневій системі. Надземна частина спочатку розвитку розвивається відносно повільно, проте коренева система в цей період стрімко розвивається. Надалі це дозволяє отримувати поживні речовини з грунту, незалежно від наявності стресових ситуацій.

Відмінними рисами даних гібридів є:

 • Потенціал морфологічних властивостей - товсте стебло, широке листя, утворення великої кількості повітряних коренів;
 • Здатність зберігати життєздатність під час критичних фаз росту, значний рівень посухостійкості;
 • Гарне заповнення верхівки качана, забезпечене максимальною синхронізацією запилення генеративних органів;
 • Ефективне використання біологічної води і її перетворення в зерно.

Стійкість гібридів Артезиан до гербіцидів забезпечується високим рівнем інтенсивності механізму детоксикації. Максимально швидкий запуск цього механізму дозволяє кукурудзі з лінійки Артезиан почати процес розкладання і виведення гербіциду до початку його негативного впливу.

Інші гідні гібриди кукурудзи Сингента

Крім лінійки Артезиан компанія Сингента виробляє і інші, не менш цікаві гібриди кукурудзи:

 • Інтенсивні гібриди відрізняються високим рівнем урожайності та стійкості до захворювань, низьких температур і посухи. Призначені для посіву на силос або зерно за інтенсивною технологією обробітку.
 • Середньопластичні гібриди - стійкі до стресових ситуацій і захворювань. Відрізняються високою якістю зеленої маси і зерна, значним рівнем вологовіддачі.
 • Високоадаптивні гібриди - забезпечують стабільний рівень врожайності незалежно від кліматичної зони обробітку. Зерно має високу харчову цінність, використовується для переробки на крупи. Гібриди стійкі до захворювань і швидко розвиваються на перших етапах вегетації. Мають значний рівень вологовіддачі в період дозрівання, використовують природну родючість грунту для зростання і розвитку. Представлені високоадаптивні гібриди для посіву як на силос, так і на зерно.

Посівмат кукурудзи Сингента - це великий вибір адаптованих до кліматичних умов України гібридів з високим потенціалом врожайності, стійкістю до стресів і захворювань. На нашому сайті Ви знайдете весь спектр посівного матеріалу Сингента (каталог 2018-2019) і залишки насіння минулих років, що пройшли пересертифікацію.

Рекомендований продукт
Семена кукурузы СИ Алдария
  350
  140
  зерно, силос
  280
  3446.
  00 грн/міш.
  Немає на складі
  Семена кукурузы СИ Батанга
   340
   150
   зерно, силос
   280
   2759.
   00 грн/міш.
   Немає на складі
   Семена кукурузы СИ Энермакс
    310
    150
    зерно
    180
    4183.
    00 грн/міш.
    У Наявності
    Семена кукурузы СИ Телиас
     220
     150
     зерно
     280
     3290.
     00 грн/міш.
     У Наявності
     Семена кукурузы СИ Ариосо
      270
      170
      зерно, силос
      258
      2648.
      00 грн/міш.
      Немає на складі