photo blog 058

photo blog 058За більш ніж 80-річну історію існування компанія Євраліс встигла заслужити популярність серед сільгоспвиробників, як постачальник якісного посівного матеріалу зернових культур і кукурудзи.

Завдяки наявному повному циклу роботи (дослідження за допомогою молекулярної генетики, розробці, впровадженню, виробництву і збуту насіння) забезпечується висока якість продукції, якому довіряють фермери по всьому світу.

Гібриди кукурудзи Євраліс

Якість продукції також є важливим показником для отримання високого врожаю. Новітні технології виробництва дозволили виробляти насіння кукурудзи Євраліс в самому ранньому сегменті ФАО. Технології та принципи компанії дозволяють створювати сучасні гібриди, які не тільки мають найвищі показники врожайності, але і відрізняються хорошими показниками адаптації до будь-якої зони обробітку і різним технологіям вирощування.

Євраліс пропонує споживачам асортимент з 21 гібрида кукурудзи, а інноваційна система ідентифікації дозволяє вибрати найбільш підходящий сорт, який дасть максимальний урожай навіть в найнесприятливіших умовах.

Вибір насіння кукурудзи Євраліс

Ретельне тестування гібридів кукурудзи Євраліс в різних кліматичних зонах України дозволило виділити найбільш підходящі для певної зони типи.

Так в посушливих південних регіонах України, де вирощувати цю культуру радять на зрошуваних полях, відмінно зарекомендували себе гібриди Гармоніум і ЄС Метод. Маючи високі ФАО, ці гібриди характеризуються високою початковою енергією росту, стійкі до вилягання і хвороб. Особливість цих гібридів - кремнисто-зубовидна форма зерна.

Гібриди ЄС Астероїд, ЄС Креатив, ЄС Мілорд з показником ФАО близько 290 од. рекомендовані для північної частини України. Відрізняються високою пластичністю, гідно реагують на примхи природи (посуху або підвищену вологість), дають високі врожаї на богарі. Також можливе використання гібрида ЄС Мілорд для посіву на силос. Євраліс кукурудза Астероїд - це високоякісний посівмат для отримання високого врожаю.

У Лісостепу максимальні врожаї гібридів кукурудзи Євраліс (ЄС Астероїд, ЄС Конкорд, ЄС Фарадей і ЄС Метод) були отримані у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській та Тернопільській областях. Сорти, рекомендовані для цієї кліматичної зони, мають високі показники вологовіддачі, стійкі до фузаріозу. Високі показники врожайності даних гібридів кукурудзи гарантовані за будь-яких погодних умовах.

В регіонах України, де сонячна активність порівняно нижче (Полісся), рекомендовані до обробітку гібриди кукурудзи Євраліс Креатив, ЄС Фарадей і ЄС Сіріус з невеликим ФАО (близько 200 од). Вони відмінно переносять зниження температур, мають високі показники вологовіддачі в період дозрівання, дають високі врожаї в будь-яких умовах вирощування.

У період з 1980 р. по 2015 р. посівні площі кукурудзи в усьому світі значно зросли. Разом зі зростанням популярності культури зростає попит на високоякісний посівмат. Компанія Євраліс, маючи високі показники якості насіння, пластичності гібридів з високим потенціалом врожайності давно зайняла одне з провідних місць серед найбільш популярних виробників насіння кукурудзи в світі і знайшла довіру сільгоспвиробників завдяки високій якості продукції, забезпеченому ретельною перевіркою посівного матеріалу на всіх етапах виробництва. Встигніть купити насіння кукурудзи Євраліс, ціна на яке значно нижче за ринкові пропозиції.

Рекомендований продукт
Семена кукурузы ЕС Инвентив
  290
  130
  зерно
  295
  3130.
  00 грн/міш.
  Немає на складі
  Семена кукурузы ЕС Астероид
   290
   150
   зерно, силос
   290
   3440.
   4040.00 грн
   00 грн/міш.
   У Наявності
   Семена кукурузы ЕС Конкорд
    250
    140
    зерно, силос
    285
    3440.
    4040.00 грн
    00 грн/міш.
    У Наявності
    Семена кукурузы ЕС Креатив
     250
     120
     зерно
     275
     2828.
     00 грн/міш.
     Немає на складі
     Семена кукурузы ЕС Кроссман
      240
      155
      зерно, силос
      295
      2706.
      00 грн/міш.
      Немає на складі