photo blog 27082020При купівлі насіння соняшника враховуються особливості кліматично-погодних умов регіону і підбираються гібриди відповідно до цих показників. Посівний матеріал соняшника хорошої якості - це гібриди, що характеризується високою однорідністю, вирівняністю діаметру кошиків, однаковою висотою культури і синхронним терміном дозрівання.

Насіння соняшника лінійки СанЕксперт виробництва ЄВРОСЕМ - це сильна сербська селекція соняшника. Оригінатор батьківських ліній - науковий підрозділ НС Семе (Інститут рільництва і овочівництва НС Семе), що вже багато десятиліть займається селекцією посівного матеріалу соняшнику та інших польових культур. Спільно з ЄВРОСЕМ і НС Семе був створений продукт, що відповідає всім показникам якісного посівного матеріалу. Лінійка гібридів СанЕксперт має такі переваги:

  • висока схожість
  • адаптація до місцевих умов вирощування
  • толерантність до хвороб
  • висока адаптивність
  • висока олійність насіння
  • гібриди під всі технології вирощування.

 

Асортимент насіння гібридів соняшника СанЕксперт

Агромаркет Посівна пропонує насіння соняшника лінійки СанЕксперт виробництва ЄВРОСЕМ.

Соняшник Старк


Культура Старк - це гібрид соняшнику класичної технології вирощування зі стійкістю до останніх агресивних рас паразитичної рослини вовчок. Гібрид Старк має стійкість до 7+ рас вовчка, адаптивність до умов вирощування, високу продуктивність. Культура належить до ультрараннього типу і характеризується високою продуктивністю.

Соняшник Сумо

Гібрид Сумо - сербський гібрид під Гранстаровську технологію вирощування. Середньоранній тип дозрівання. Під час вегетації витримує обробку 50 г/га (одноразово) або 25 г/га (дворазово) гербіциду на основі трибенурон метилу (гербіцид Гранстар і його аналоги). Це дозволяє контролювати однорічні та багаторічні дводольні бур'яни в посіві. Потенціал врожайності 50 ц/га.

Соняшник Рімі Ультра

Гібрид соняшника Рімі Ультра - культура для вирощування під технологію Євро-Лайтнінг (Кліарфілд). Щоб контролювати всі групи бур'янів і вовчок під час вегетації, вносять гербіцид Євро-Лайтнінг. Гібрид рекомендується для зон розповсюдження паразитичної рослини або сильно забур'янених посівів. Крім того, гібрид Рімі Ультра стійкий до посухи і підвищених температур навколишнього середовища. Потенційна врожайність понад 50 ц/га.

Рекомендований продукт
105-110
50
49
160
1800.
00 грн/міш.
У Наявності
90-95
50
52
150
1700.
00 грн/міш.
Немає на складі
107-112
48
50
170
2500.
00 грн/міш.
Немає на складі
100-105
55
53
160
2200.
00 грн/міш.
Немає на складі