photo blog 0123

photo blog 0123Вартість гербіцидів для контролю амброзії окупається в зв'язку з тим, що вона може завдати непоправної шкоди врожайності. Амброзія - рослина родини айстрових. Пилок бур'яну викликає сильну алергію у людей (поліноз).

Одна рослина за сезон продукує від 30 до 100 тис насінин, що легко розносяться вітром. Вони зберігають схожість до 40 років в грунті, виснажуючи землю. Велика вегетативна маса рослини сильно пригнічує зростаючі культури. Сходи амброзії з'являються на полі пізніше інших бур'янів, коли вносити грунтові гербіциди вже пізно. Для контролю амброзії необхідні післясходові гербіциди, що застосовуються по вегетації. Вони допоможуть впоратися з нею на полі, але рекомендується контроль амброзії і за межами поля.
Амброзія виносить вологу з ґрунту. Для росту 1 тонни сухої речовини амброзії необхідно 50 тонн води, вона виносить з ґрунту азот (135 кг), фосфор (40 кг), калій (150 кг). Це обумовлює те, що контроль амброзії вкрай важливий у вирощуванні культурних рослин.

Вартість гербіцидів для знищення амброзії на посівах сої


Контроль амброзії в посівах сої та соняшнику вкрай важкий. Наприклад, в посівах зернових застосовують 2.4 Д або сульфінід сечовини. Але знищити дводольні бур'яни на посівах дводольних рослин вкрай важко. Якщо вчасно амброзію не знищили на сої, то її нічим вже не можна буде прибрати. Звичайно, при вирощуванні сої ГМО зі стійкістю до Раундапу, такої проблеми немає, обробка Раундапом прибирає всі бур'яни. Раундап - гербіцид суцільної дії на основі калійної солі гліфосату. Раундап - потужний гербіцид, що прибирає дводольні і однодольні бур'яни.
У посівах сої класичної технології вирощування застосовують Базагран з інгібітором АLS, наприклад, Harmony. Діюча речовина гербіциду бентазон селективно діє на дводольні однорічні бур'яни. Його застосовують на етапі 1-3 листків культури. Норма витрати препарату 2 л/га, об'єм робочого розчину 200-400 л/га. Може використовуватися в бакових сумішах для розширення спектру дії на чутливі бур'яни. Пропонуємо купити гербіцид, ціна якого обов'язково окупиться, при інтенсивному вирощуванні культури.
При вирощуванні сої можна застосовувати гербіциди на основі імазетапіру. Вони знищують злакові та дводольні бур'яни на сої. Його застосовують до посіву, заробляючи в грунт, після посіву до сходів або найчастіше по вегетації культури. Діюча речовина гербіциду на клітинному рівні блокує синтез білків. Чим раніше Ви зробите обробку, тим ефективніше подіє препарат. Подібні гербіциди пропонують компанії:

 • Укравіт
 • Нертус
 • Альфасмартагро та інші.


Знаючи, скільки коштує гербіцид, переконайтеся, що ціна в маркеті Вашого поля Посівна, досить конкурентна. Ми пропонуємо найкращі ціни, так як не прагнемо до надприбутків, а хочемо вибудувати довгострокові взаємовигідні відносини з клієнтами.

Рекомендований продукт
  біоактиватор NN, імазетапір
  Соняшник
  363.
  99 грн/л
  У Наявності
  ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
  Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
  104.
  00 грн/л
  Немає на складі
  Гербицид Отаман
   ізопропіламінна сіль гліфосату
   Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
   104.
   86 грн/л
   Немає на складі
   Гербицид Пивот
    імазетапір
    Соя, Люпин
    378.
    36 грн/л
    Немає на складі
    Гербицид Серп
     імазетапір
     Соя
     289.
     03 грн/л
     У Наявності