photo blog 0127

photo blog 0127Картопля вирощується в нашій країні повсюдно, як в приватних господарствах, так і на великих площах фермерських господарств. Розроблено схеми технології захисту картоплі.

Для цього купуються фунгіциди оптом, гербіциди, інсектициди для захисту від королорадского жука, добрива.
Хвороби картоплі і фунгіциди для рослин для боротьби з ними
Коренеплоди картоплі багаті крохмалем, є відмінним субстратом для росту бактерій і грибів. Посівний матеріал може бути заражений фітопатогенами, що успішно зимують в них.
фітофтороз
Фітофтороз вражає бульби картоплі, утворюючи сірі і бурі плями, що в середину бульби відходять у вигляді язиків. Фітофторозна гниль може переходити в фузаріозну або мокру. Швидке зростання патогенами відбувається при високій температурі зберігання.
Для контролю грибів роду ооміцетів, таких як як збудник фітофторозу, підійдуть препарати на основі металаксилу-м, манкоцебу, гідроксиду міді, фосетілу алюмінію. Це препарати є маркеті Вашого поля Посівна від таких відомих торгових брендів як Укравіт, Альфасмартагро, Хімагромаркетинг та інші.
Альтернаріоз
Вдавлені плями неправильної форми на поверхні картоплі - це альтернаріоз. Вони темніше самої поверхні бульби. У розрізі бульби під плямами - коричнева маса, непридатна в їжу. Для профілактики допомагає використовувати гідроксид міді (Метеор), металаксил-м з манкоцеб (Цілитель), фосетил алюмінію (Ефатол).
Фузаріоз
Як і альтернаріоз проявляється у вигляді тьмяних бурих плям. Робить тканини бульби пухкими, зморщеними. Утворює порожнечі в бульбах, заповнені спорами. Як правило, уражаються травмовані бульби. Інфекція може переноситься на сусідні бульби. Для контролю і профілактики застосовується препарат Квадріс з діючою речовиною азоксистробін або його аналоги.
Чорна парша
Грибкове захворювання, що нагадує чорні шматочки грунту, що налипли на поверхню гриба (склероції). При посиленому розвитку покриває всю поверхню бульби. У період зростання вражає бульби. Розвитку хвороби сприяє затяжна весна з низькими температурами, пізній збір врожаю картоплі. Для боротьби з чорною паршею застосовують фунгіциди на основі фосетил алюмінію, гідроксиду міді, дітіанона, міклобутаніла та інших.
Основним заходом боротьби з хворобами картоплі є профілактика поширення інфекції, придушення її джерела та боротьба з патогеном в активній стадії, щоб уникнути втрат врожаю. У цій програмі виведення стійких до хвороб сортів, використання чистого посівного матеріалу, дотримання сівозміни, оздоровлення грунту перед посадкою, фунгіцидні обробки, дбайливе викопування та зберігання врожаю.

Рекомендований продукт
Фунгицид Азоксин
  азоксистробін
  Кукурудза, Соняшник, Соя, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Буряк цукровий
  895.
  09 грн/л
  У Наявності
  Фунгицид Акула
   прохлораз, тебуконазол, ципроконазол
   Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Тритикале, Овес
   772.
   80 грн/л
   У Наявності
   Фунгицид Эфатол
    фосетил алюмінію
    Виноград, Картопля, Цибуля (крім цибулі на перо), Огірки, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Яблуня
    302.
    61 грн/кг
    У Наявності
    Фунгицид Капитал
     ципроконазол, азоксистробін, епоксиконазол
     Соняшник, Соя, Буряк цукровий, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Жито
     1030.
     40 грн/л
     У Наявності
     Фунгицид Метеор
      гідроксид міді
      Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Помідори
      376.
      20 грн/кг
      У Наявності