photo blog 0121

photo blog 0121Грунтові гербіциди для соняшника та інших культур - група речовин, що пригнічують розвиток насіння проростаючих бур'янів. Усунення бур'янів до відростання вигідно, так як зменшує конкуренцію бур'янів і вирощуваної культури.

Компанія Посівна пропонує купити грунтові гербіциди для соняшника за оптимальною ціною. Ми реалізуємо тільки якісний, оригінальний товар. Великий каталог інтернет-магазину Посівна розрахований для фермерів великих господарств і невеликої площі обробітку. Тут Ви знайдете рішення для захисту будь-якої сільськогосподарської культури і площі обробки. Купуючи гербіциди, фунгіциди, інсектициди і протруйники у нас, Ви можете бути впевнені в якості препарату та безпеці діючих речовин.


Грунтові гербіциди в гербіцидному захисті соняшнику


Соняшник - культура з високою окупністю вирощування. Якщо Ви віддаєте перевагу вирощуванню насіння соняшника традиційної технології, то вчасно необхідно потурбуватись про гербіцидний захист.
Переваги ґрунтових гербіцидів при вирощуванні соняшника:

 • Інгібують розвиток бур'янів на етапі проростання
 • Грунтові гербіциди тримають гербіцидний екран протягом тривалого часу, стримуючи зростання бур'янів, іноді до моменту збору врожаю
 • На ефективність гербіцидів впливає тільки зволоженість грунту
 • Гербіциди можна вносити разом з добривами або з посівом. Таким чином, зменшується кількість проходів техніки по полю, що економить кошти.


Завдяки всім цим факторам Вам вдасться отримати високий урожай соняшника. Як вносити грунтові гербіциди?
1. Грунтові препарати вносять безпосередньо на грунт, тому його вологість має велике значення для проникнення.
2. У деяких випадках необхідно заробити гербіцид в грунт.
У першому випадку необхідно використовувати велику кількість рідини, у другому випадку - шлангові обприскувачі.
Діючі речовини гербіцидів ґрунтової дії на соняшник:

 • прометрин
 • ацетохлор
 • метолахлор.

Гербіциди на основі прометрину - це системні препарати ґрунтової дії. Широко застосовуються проти однорічних злакових і дводольних бур'янів. Можуть використовуватися в бакових сумішах з хізалофоп-П-етилом, феноксапроп-п-етилом, при цьому спостерігається підвищення його токсичності на бур'яни. Забезпечує тривалий захисний ефект при достатній вологості грунту. Ефект від застосування помітний через 2-4 дня, повна загибель бур'янів настає на 7-12 день. Ознаки пригнічення культури проходять через 10-15 днів.
Комерційні препарати на основі прометрину: Промекс (АХТ), Альфа-Прометрин (Альфасмартагро), Палмер (Океан Інвест), Селефіт (Укравіт), Гезагард (Сингента).

Препарати на основі ацетохлору для знищення бур'янів на соняшнику дуже популярні. Відноситься до класу хлорацетаміди. Знищують однорічні злакові та деякі дводольні бур'яни. Мало ефективні на переросших бур'янах. Хороший гербіцид до змикання рядків культури. Ацетохлор пригнічує проростки і процеси клітинного дихання в коренях. Тривалий час знаходиться в верхньому шарі грунту, проникаючи в корені і проростки. Необхідно вносити до появи сходів культури. При несприятливих умовах (тривале зниження температури, перезволоження грунту) у культури соняшнику спостерігається зниження специфічних ферментів, що інактивують ацетохлор. Фізично це проявляється в деформації листя, подрібненні сходів і деформації паростків.

Комерційні препарати на основі ацетохлору: Основа (АХТ), Еталон (Альфасмартагро), Харвард (Океан Інвест), Хортус (Укравіт), Харнес (Монсанто).

Гербіциди з діючою речовиною С-метолахлор ефективні проти однодольних і деяких дводольних бур'янів. Діє протягом 10-12 тижнів. Заробляти в грунт не потрібно.
Зареєстровані комерційні препарати на соняшник, як правило, включають дві діючих речовини: С-метолахлор і тербутилазин. Комбінується в бакових сумішах з прометрином, зенкорои, лінуроном, тербутріном, патораном.
Комерційні препарати на основі С-метолахлору: Толазін (АХТ), Варяг (Укравіт), Альфа-Гетьман (Альфасмартагро), Екстракорн (Франдеса).

Рекомендований продукт
Гербицид Варяг
  метолахлор, тербутилазин
  Соняшник, Кукурудза, Сорго, Соя, Картопля
  185.
  47 грн/л
  Немає на складі
  Гербицид Варяг Трио
   метолахлор, мезотріон, тербутилазин
   Кукурудза
   316.
   85 грн/л
   У Наявності
   Гербицид Экстракорн
    метолахлор, тербутилазин
    Кукурудза, Соняшник, Картопля, Люпин, Соя, Плодово-ягідні культури
    298.
    34 грн/л
    Немає на складі
    Гербицид Промекс
     прометрин
     Горох, Картопля, Морква, Петрушка, Соняшник, Соя, Кріп, Квасоля, Часник
     138.
     60 грн/л
     Немає на складі
     Гербицид Селефит
      прометрин
      Соняшник, Соя, Картопля, Горох, Морква
      154.
      56 грн/л
      Немає на складі
      Семена подсолнечника Селефит Экстра
       прометрин, метрибузин
       Соя, Картопля
       368.
       37 грн/л
       Немає на складі