photo blog 0119

photo blog 0119Гірчиця біла - це відмінний сидерат, який здатен покращити стан грунту, ще її називають зелене добриво.

Гірчиця біла або гірчиця англійська - однорічна трав'яниста рослина, з хорошими покривними властивостями. Належить до сімейства Капустяні. Використовується в якості медоносної, лікувальної, харчової рослини і як сидерат.

Багато хто вважає, що результат після висіву гірчиці на сидерат може частково замінити внесення перегною. Гірчиця структурує грунт, збагачує її як органічними, так і мінеральними елементами живлення завдяки здатності кореневої системи розчиняти і поглинати недоступні для інших рослин елементи живлення. Гірчиця скорочує популяцію шкідників та грибних інфекцій у ґрунті. Гірчиця як сидерат - хороший спосіб підвищити врожайність грунту і його якість. Це дозволяє заощадити на покупці добрив і засобів захисту рослин.

Посів гірчиці як сидерата

Сіють гірчицю як рядковим, так і суцільним методом з кінця березня до середини вересня. В посушливих регіонах важливим моментом є наявність вологи, її висівають до посіву основної культури, наприклад, пшениці озимої чи часто після збирання основної культури, але не в якому разі не сіють після капусти. Норма посіву від 15 до 30 кг/га з міжряддям 15 см, якщо це не велика ділянка в розсип 300-400 грам/сотку, після чого проводимо коткування та чекаємо сходи культури. Гірчиця не вибаглива і тому крім вологи в грунті вона не потребує додаткових ресурсів. Як виросте і почне утворювати насіння, це 30-50 днів від сходів її можна обробити препаратами деструкторами на основі мікроорганізмів, після чого заробляють  в грунт де вона розкладається і збагачує ґрунт органічними речовинами. Робити це можна щороку, ми рекомендуємо робити не рідше ніж раз в 3 роки. Якщо у вас виникнуть додаткові питання Ви можете звернутися до наших агрономів-консультантів за одним із номерів телефонів , та  отримати відповіді. Маркет Вашого поля Посівна завжди готовий прийти на допомогу у виборі посівних насіння і засобів захисту рослин. Ми безкоштовно складаємо технологію вирощування обраної Вами культури у Вашому регіоні. Якщо у Вас є проблеми на поле, порадимо, як вирішити виниклі питання і отримати високий урожай.

Рекомендований продукт
Микроудобрение Авангард Бобовые
  кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
  Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
  56.
  27 грн/л
  У Наявності
  Микроудобрение Авангард Бор
   азот, бор
   Капуста, Перець, Баклажан, Помідори, Картопля, Плодово-ягідні культури, Морква, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
   84.
   40 грн/л
   Передзамовлення
   азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
   Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес
   63.
   11 грн/л
   У Наявності
   Микроудобрение Авангард Картофель
    азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
    Картопля
    56.
    27 грн/л
    Немає на складі
    азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
    Кукурудза
    56.
    27 грн/л
    У Наявності
    Микроудобрение Авангард Овощные
     азот, фосфор, калій, сірка, бор, залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, кобальт
     Цибуля, Капуста, Огірки, Помідори, Перець
     61.
     38 грн/л
     У Наявності