photo blog 075

photo blog 075У сільськогосподарському виробництві гербіцид Раундап широко використовується для захисту посівів від небажаної рослинності. Його популярність пояснюється характеристиками препарату:

 • Раундап ефективний проти великого спектру бур'янів - однодольні і дводольні, багаторічні та однорічні;
 • Гербіцид максимально безпечний - дотримання дозувань і правил використання мінімізує шкідливий вплив на екологію і організм людини;
 • Раундап не має ґрунтової активності - період між застосуванням препарату і посівом мінімальний.

У складі Раундапу 360 г/л основної діючої речовини - гліфосату.

Існує два види гліфосату - калійна сіль і ізопропіламінна сіль. Багаторічні дослідження показали, що різниці в ефективності цих солей немає. Однак ізопропіламінна сіль дозволяє отримати гліфосат невеликій концентрації (до 450 г/л), тому широко використовується для виробництва гербіцидів багатьма хімічними підприємствами.

Калійна сіль дозволяє отримати концентрації до 540 г/л і має низьку в'язкість. Вона широко застосовується для виробництва препарату Раундап компанією Монсанто.

Сьогодні на ринку пестицидів представлено понад 60 препаратів з основною діючою речовиною гліфосат. Однак оригінальний препарат Раундап відрізняється від дженериків максимально ефективним 36% дозуванням і додатковими компонентами, що підвищують його ефективність: ад'ювантами, антифризами, антиспінювачами і антикорозійними речовинами. У маркеті Вашого поля Посівна ми пропонуємо купити гербіцид Раундап або його аналоги за хорошою ціною. Гербіцид Раундап, ціна якого нижче ринкової завдяки нашим ексклюзивним контрактами з виробником, це вірне рішення проблеми забур’яненості поля.

Раундап відноситься до 3 категорії небезпеки і не має параметрів сумісності з іншими гербіцидами. Він ефективно бореться з бур'янами всього за 1 обробку, а термін зберігання зі збереженням ефективності - 5 років.

Історія виробництва гербіциду Раундап

Вперше гербіцидні властивості діючої речовини (гліфосат) були виявлені співробітником компанії Монсанто Джоном Францем в 1970 році. У другій половині 70-х років гліфосат почав широко застосовуватися для боротьби з бур'янами і прискорення дозрівання генно-модифікованих зернових культур і картоплі.

В історії людства існує і гіркий досвід застосування гліфосату. Препарат використовувався армією США у В'єтнамі для обробки лісів. Під дією гербіциду листя опадали, що полегшувало ведення бойових дій для американських військових.

Раундап - це розробка компанії Монсанто, яка отримала дозвіл на використання в США в 1974 році, а через пару років почала використовуватися в більшості європейських країн. Для полегшення процесу сільськогосподарського виробництва компанія Монсанто почала розробляти культурні рослини, стійкі до впливу гліфосату. Сьогодні 85% генетично модифікованих рослин стійкі до Раундапу, а близько 50% посівних площ на території США зайняті стійкими до цього гербіциду рослинами.

Механізм дії гербіциду Раундап

Застосовують Раундап у вигляді розчину шляхом обприскування. За 5-6 годин після обробки препарат повністю всмоктується надземними частинами бур'янів, а за 6-7 днів діючі речовини гербіциду досягають кореневої системи. Під дією гліфосату порушуються процеси синтезу амінокислот і бур'яни гинуть. Перші ознаки ураження бур'янів Раундапом помітні вже через 6-10 днів - рослини жовтіють і в'януть.

Раундап проникає в рослини через пагони і листя, не впливаючи при цьому на насіння сільськогосподарських культур, оскільки не діє через грунт. Також грунтовий покрив знижує активність гліфосату, призводить до його швидкого розкладання на речовини, які не впливають на екологічну безпеку поля.

Норми витрати і терміни внесення Раундапу залежать від культур, розташованих на певній ділянці поля. Гербіцид може вноситися як восени відразу після збирання, так і безпосередньо перед посівом або посадкою рослин. Можливе застосування Раундапу перед прибиранням для знищення рослинності і прискорення процесу збирання. Внесення гербіциду перед прибиранням дозволяє знизити вологість врожаю.

Доцільним застосування Раундапу є на посівах картоплі, ріпаку, сорго, цукрових буряків, сої та льону, а також на плодових насадженнях - вишня, яблуня, виноград, слива, персик. Якщо є проблема бур'янів, то Раундап, купити який можна в маркеті Вашого поля Posivna, допоможе прибрати найбільш злісні коренепаросткові бур'яни, деревно-чагарникову рослинність.

Сильні сторони і методика застосування Раундапу

Використання Раундапу дозволяє:

 1. Знищити бур'яни до того, як вони завдадуть істотної шкоди посівам;
 2. Знизити кількість обробок, що, в свою чергу, дозволить зберегти вологу;
 3. Підвищити показники схожості культурних рослин;
 4. Уникнути впливу гербіцидів на проростання насіння, оскільки Раундап не активний в грунті.

Для внесення Раундапу необхідні певні умови, які гарантують його максимальну ефективність:

 1. Температура повітря - від +10 до +25 градусів;
 2. Суха безвітряна погода.

Фахівці-агрономи радять використовувати гербіцид Раундап:

 • Перед боронуванням для вирівнювання грунту і закриття вологи.
 • До проведення культивації для зрізання бур'янів і, в свою чергу, для стимулювання дружного проростання насіння. Така технологія дозволяє заощадити кошти на додаткові механічні обробки при боротьбі з багаторічними бур'янами. За 10-14 днів до обробки Раундапом культивації припиняють, що дозволяє бур'янам відрости.
 • При нормі внесення 3-4 л/га обробка гліфосатом проводиться якомога пізніше приблизно за місяць до посіву.

Такі періоди обробки дуже умовні. Для більш точного і правильного застосування гербіциду варто спиратися на інструкцію з його застосування, а також на стан поля і оптимальні терміни посіву.

Раундап - це основа сучасних технологій - Mini-Till і подальший перехід на No-Till. Вони передбачають мінімальне використання техніки - тільки сівалок прямої сівби і обприскувачів для боротьби з бур'янами та патогенними організмами. Ви можете купити Раундап в Посівна і, дотримуючись порад та інструкцій виробника, прибрати бур'яни на полі, щоб отримати хороший урожай.

Рекомендований продукт
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
104.
00 грн/л
Немає на складі
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення
159.
85 грн/л
У Наявності
Гербицид Отаман
  ізопропіламінна сіль гліфосату
  Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
  104.
  86 грн/л
  Немає на складі
  Гербицид Ричи
   ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
   Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля)
   98.
   73 грн/л
   Немає на складі
   Десикант Регистан
    дикват дибромід
    Соняшник
    135.
    03 грн/л
    У Наявності