photo blog 037

photo blog 037Знищення бур'янів на полі - одна з найважливіших задач агронома.

Вирощування сільськогосподарських культур у великих обсягах сприяє накопиченню на полі специфічних бур'янів, хвороб і шкідників. Для сильно забур'яненого поля, особливо деревно-чагарниковими бур'янами, рекомендується провести обробку гербіцидами на основі гліфосатів. Класичним гербіцидом суцільної дії проти однодольних і двосім'ядольних бур'янів є Раундап від компанії Монсанто. На ринку існують його повні аналоги вітчизняного або іноземного виробництва. Вони містять ізопропіламінну сіль гліфосату в такій же концентрації і діють аналогічним способом.
Інтернет-магазин ПОСІВНА пропонує використовувати для досходової обробки поля і для викорінення бур'янів в місцях несільськогосподарського призначення гербіциди Отаман і Геліос. Щоб зробити правильний вибір і підібрати відповідний Вам варіант враховуйте невеликі відмінності кожного з цих препаратів.

Гербіцид Геліос

Гербіцид суцільної дії Геліос - препарат на основі ізопропіламінної солі гліфосату. Концентрація діючої речовини 480 г/л, в кислотному еквіваленті - 360 г/л. Вироблений компанією Агрохімічні технології. Підходить для знищення одно- та багаторічних бур'янів, зводячи забур'яненість поля до мінімуму. У складі препарату Геліос на відміну від гербіциду Отаман міститься високоякісні інноваційні ПАР, що сприяють проникності його через листову пластину. Якщо рослини перебувають в стресі через сильну спеку або засуху, то слід утриматися від застосування гербіциду Геліос.
Механізм дії Геліоса спрямований на пригнічення синтезу амінокислот в точках зростання бур'яну. В результаті рослини жовтіють, сохнуть і відмирають. Зазвичай пестициди з гліфосатом не рекомендується поєднувати в бакових сумішах з іншими препаратами. Але для гербіциду Геліос можлива комбінація з пестицидом Ділар для збільшення ефективного впливу на бур'яни сімейства айстрових (осот).
Геліос - гербіцид, інструкція якого містить всю необхідну інформацію щодо внесення, норм витрати і безпеки застосування препарату.

Гербіцид Отаман

Отаман - гербіцид виробництва Альфасмартагро. Системний препарат може використовуватися як десикант для передзбирального досушування врожаю, як і гербіцид Геліос. Знищує одно- і багаторічні дводольні і злакові бур'яни. У складі - ізопропіламінна сіль гліфосату в такій же, як в Геліоса концентрації. Проникнення гліфосату відбувається швидко через листя. Він добре транспортується по всіх частинах рослини і корінні.
Пригнічення бур'янів після обробки настає через 10-20 днів, що сильно залежить від якості обприскування, видового складу бур'янів, їх віку.
Препарат характеризується низьким рівнем піноутворення під час приготування робочого розчину. Тому в разі малооб'ємного обприскування, авіаційному методі внесення варто вибрати гербіцид Отаман.
Гербіцид Отаман може змішуватися з іншими пестицидами для охоплення ширшого спектра бур'янів. Деякі багаторічні бур'яни можуть бути стійкі до гліфосату, тому використовують бакові суміші, такі як Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га); Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Ефір (0,3-0,4 л/га). Деякі покупці задаються питанням: "Я купив гербіцид Отаман, як розводити з водою препарат?" Відповідь на це питання можна знайти на нашому сайті, оскільки Отаман - гербіцид, інструкція якого докладно описана на сторінці товару в маркеті Вашого поля POSIVNA.

Використовуючи гербіциди суцільної дії - висококласні препарати аналоги Раундапу - Отаман і Геліос, Ви зможете ефективно контролювати весь спектр бур'янів, а значить і отримати відмінні результати в перегонах за урожай.

Рекомендований продукт
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
104.
00 грн/л
Немає на складі
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення
159.
85 грн/л
У Наявності
Гербицид Отаман
  ізопропіламінна сіль гліфосату
  Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
  104.
  86 грн/л
  Немає на складі
  Гербицид Отаман Экстра
   калійна сіль гліфосату
   Десикація зернових, Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Сади
   163.
   37 грн/л
   Немає на складі
   Гербицид Ричи
    ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
    Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля)
    98.
    73 грн/л
    Немає на складі