photo blog 088

photo blog 088Сальса - потужний селективний препарат від провідного виробника ЗЗР компанії Дюпонт для післясходового контролю бур'янів.

Препарат дає відмінні результати в боротьбі з вегетуючими одно- та багаторічними бур'янами. Високоефективний проти проблемних бур'янів.

Головна діюча речовина - це етаметсульфурон-метил в концентрації 750 г / кг. Випускається препарат у формі водорозчинного порошку.

Переваги гербіциду Сальса:

 •  Активність проти найширшого спектра бур'янів. Активна речовина відмінно знищує одно- і багаторічні рослини у всіх фазах вегетації, а також дозволяє контролювати проблемні бур'яни.
 •  Гнучкість використання на соняшнику, а також озимому та ярому ріпаку.
 •  Сальса відмінний компаньйон для бакових сумішей, підходить для послідовної обробки після інших ЗЗР.
 •  Є єдиним гербіцидом з найширшим вікном застосування для післясходової обробки посівів ріпаку.
 •  Забезпечує високу якість врожаю як озимого, так і ярого ріпаку завдяки ефективному знищенню бур'янів, насіння яких схожі на насіння ріпаку. Висока якість продукції забезпечує зростання її вартості, а відповідно підвищує економічну ефективність вирощування даної культури.

Механізм дії

Етаметсульфурон-метил робить гербіцид Сальса ефективним препаратом селективної дії по відношенню до ріпаку, досить швидко проникає в вегетуючі бур'яни, має листову і грунтову активність (при змиванні препарату опадами).

Ефективність препарату не знижується при низькій температурі повітря - він активний при температурі від +5 градусів, тому його можна використовувати восени або рано навесні.

При попаданні Сальса в бур'яни відзначається зупинка їх зростання і зниження конкурентоспроможності. Бур'яни перестають використовувати вологу і поживні речовини з грунту.

Зміни в бур'янах стають помітні вже через 7-10 днів після обприскування - вони перестають рости, жовтіють, починає відмирати листя. Залежно від кліматичних умов, а також етапу вегетації бур'янів загибель після обробки настає не раніше ніж через 15 днів.

Спектр дії

Сальса активний при обробці посівів заражених щирицею, гірчицею, ромашкою, кропивою та ін. Ці бур'яни належать до високочутливих до гербіциду Сальса бур'янів.

До середньочутливих до препарату бур'янів відносять паслін чорний, дурман, підмаренник чіпкий та ін. Придушуються берізка, куряче просо і метелиця польова.

Малочутливими до етаметсульфурон-метилу є осот, молочай, волошка синя, мак дикий, капуста польова.

Застосування на посівах соняшника

Застосування на посівах соняшника препарату Сальса дозволяє фермерам постійно розширювати площі посіву цієї культури. Сальса є високоселективним препаратом для всіх сортів та гібридів соняшника. Після обробки деяких сортів відзначається незначне освітлення культурних рослин, але ефект не є згубним для соняшника. Пожовтіння проходить через 2 тижні і це ніяким чином не відбивається на кількості або якості врожаю. При вирощуванні соняшнику в посушливих регіонах країни рекомендується підвищити дозу робочої рідини на основі Сальса до 300 л / га.

Приготування робочої рідини

Розчин готують в той день, в який планують проводити обробку. Бак заповнюють на 2/3 і з включеною мішалкою додають необхідну кількість гербіциду. Коли препарат Сальса повністю розчинитися в бак додають інші ЗЗР. Після цього мішалку вимикають, а в бак обприскувача доливають воду і прилипач. Після доливання води мішалку знову включають на 2-3 хвилини.

Рекомендований продукт
Гербицид Нарапс
  клопіралід, піклорам
  Ріпак озимий, Ріпак ярий, Гірчиця
  592.
  48 грн/л
  У Наявності
  Микроудобрение Авангард Рапс
   азот, бор, залізо, калій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, сірка, цинк
   Гречка, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
   56.
   27 грн/л
   У Наявності
   Семена озимого рапса ЕС Дарко
    292-320
    53
    олійне
    155
    6222.
    00 грн/міш.
    Немає на складі
    Семена озимого рапса ДК Сеакс
     292-320
     50
     олійне
     145
     5799.
     00 грн/міш.
     Немає на складі
     Семена рапса Снежная королева
      300-305
      40
      олійне
      165
      1836.
      00 грн/міш.
      У Наявності
      Семена рапса Черный Велетень
       292-323
       80
       олійне
       170
       37670.
       00 грн/міш.
       У Наявності
       Препарат Рапс-Клей
        гетерополімерні ПАР
        167.
        24 грн/л
        У Наявності