photo blog 087

photo blog 087Для багатьох країн світу і для України в тому числі сільське господарство є найважливішою частиною економіки, тому дотримання певних умов ведення цієї галузі гарантує максимальну віддачу.

Найважливішими умовами для максимальної рентабельності вирощування сільськогосподарських культур є підбір високоякісного посівного матеріалу, правильна підготовка грунту, правильний контроль шкідників і бур'янів з використанням ЗЗР.

Застосування ЗЗР для боротьби з хворобами, шкідниками або гербіцидами є найважливішою частиною вирощування сільськогосподарських культур, оскільки при значному ураженні посівів можна втратити більшу частину врожаю і не отримати економічну вигоду.

Захист посівів за допомогою гербіцидів грунтується на основних вимогах до вирощування певної культури. Препарат Челендж від концерну Байєр розроблений для створення комфортних умов для вирощування сільськогосподарських культур. Застосовується до появи сходів або на ранньому етапі вегетації рослин.

Склад і механізм дії

Основна діюча речовина в складі препарату Челендж - аклоніфен, що відноситься до групи дефіленефіров.

Челендж відноситься до гербіцидів системної дії і поглинається тільки надземними частинами бур'янів. Кореневою системою аклоніфен не поглинається. Після вбирання бур'янами речовина поширюється по всій меристемі і рослина гине. Про згубний вплив препарату на молоді пагони рослин свідчить їх знебарвлення. Загибель бур'янів настає через 2-3 тижні.

Механізм дії грунтується на порушенні процесу синтезу хлорофілу шляхом накопичення в бур'янах надмірної кількості фітона. У нормальних умовах фітон відповідає за синтез важливих пігментів рослин, в тому числі і хлорофілу.

Спектр дії

Челендж активний проти широкого спектра бур'янів, серед яких рослини з великою кількістю насіння, яке починає проростати ранньою весною. Препарат ефективно справляється з молодими пагонами маку, усіма видами щириці, ромашки, горців, лободи, гіркої редьки, дикої гірчиці та ін. Менш чутливі до Челенджу вівсюг, мишій, амброзія і куряче просо.

Переваги гербіциду Челендж

Гербіцид Челендж вже тривалий час використовується фермерами в багатьох країнах світу для захисту посівів соняшнику, моркви і цибулі від дводольних бур'янів. У невеликій мірі препарат допомагає контролювати деякі однодольні. Резистентність у чутливих бур'янів не виникає. Гербіцид Челендж, купити який можна в маркеті Посівна, дуже добре зарекомендував себе. У нас є як препарат-оригінал, так і його аналоги. Гербіцид Челендж, ціна якого у нас дуже конкурентна, це правильний вибір для боротьби з бур'янами на Вашому полі.

До переваг препарату Челендж можна також віднести:

 • Відсутність ураження культурних рослин в зв'язку з високим ступенем вибірковості;
 • Ефективний контроль особливо стійких до гербіцидів бур'янів - лободи, щириці, горців;
 • Невелика залежність від погодних умов;
 • Не треба заробляти препарат в грунт.

Висока ефективність Челендж пояснюється новітнім механізмом дії. Також препарат може використовуватися в бакових сумішах з препаратами з ацетохлором і пропізахлором.

Норми внесення препарату Челендж

На посівах соняшника Челендж застосовується до появи сходів культурної рослини або в фазі 1-2 справжніх листів. Норма витрати - 3-6 або 1-2 л / га відповідно.

При обробці посівів моркви Челендж застосовується до появи сходів після посіву культури. Витрата - 4 л / га.

Обробка цибулі проводиться з чітким дотриманням термінів внесення, а саме до розвитку 6 листа. Норма - 0,5 л / га. Цибуля може оброблятися гербіцидом Челендж в кілька етапів. Інтервал між обробками становить не менше 10-14 днів.

Найбільшої ефективності препарату Челендж від Байер можна домогтися при ретельній підготовці грунту без грудок. Вноситься гербіцид шляхом дрібнокрапельного обприскування. При використанні бакових сумішей використовуються мінімальні дози препарату Челендж для запобігання негативного впливу препарату на культурні рослини. При обробці соняшника використання гербіциду в бакових сумішах заборонено.

Рекомендований продукт
Гербицид Кайлис
  аклоніфен
  Соняшник, Цибуля, Морква
  222.
  78 грн/л
  Немає на складі
  Микроудобрение Авангард Бобовые
   кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
   Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
   56.
   27 грн/л
   У Наявності
   Микроудобрение Авангард Картофель
    азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
    Картопля
    56.
    27 грн/л
    Немає на складі
    Микроудобрение Авангард Р Плодово-Ягодные
     кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, калій, фосфор, азот
     Малина, Суниця, Плодово-ягідні культури
     56.
     27 грн/л
     У Наявності
     Микроудобрение Реаком-Плюс-С-Зерно
      азот, фосфор, калій, сірка, цинк, мідь, бор, молібден, кобальт
      Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Жито, Овес
      130.
      62 грн/л
      Немає на складі