photo blog 0128

photo blog 0128Своєчасний захист і контроль грибкових інфекцій важливий для отримання хорошого врожаю кукурудзи на полі. Превентивні заходи боротьби мають найкращий ефект.

Економічно вигідніше попереджувати хвороби, ніж лікувати їх. Чим більше насичена сівозміна, тим частіше доводиться знищувати хвороби і шкідників. У нашій країні кукурудзу вирощують в монокультурі або повертають на поле кожні 2-3 роки. Однією з вимог і обов'язкових заходів для отримання високого врожаю гібридів кукурудзи є застосування фунгіцидів.
Посівна - магазин фунгіцидів і не тільки
Застосовувані фунгіциди поділяються на спеціалізовані та масові препарати. На сайті Посівна є фунгіциди з інструкціями до них за цінами виробника. Посівна - магазин фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і добрив. У нас є все для високоприбуткового вирощування сільгоспкультур.
Сажкові хвороби
Найпопулярніші і поширені хвороби на кукурудзі - сажкові гриби. У цій групі летюча і пухирчаста сажки. Пухирчастою сажкою уражаються всі органи рослини, летюча частіше вражає качани.
Тепла волога погода (важлива наявність саме крапельної вологи) сприяє поширенню інфекції. Вона викликає не тільки ураження качанів, але і загальну низькорослість, недорозвинення качанів. Так як культура все частіше включається в сівозміну, тим більше шкідливими стають сажкові гриби.
Щоб обмежити вплив патогена, рекомендується дотримуватися сівозміни, вирощувати стійкі гібриди кукурудзи, обробляти деструкторами стерні і заорювати залишки культури і, звичайно, застосовувати фунгіцидну обробку. Для боротьби використовуються фунгіциди Аліос, т.к.с., 1-2 л / т, Бенефіс, МО, Вайбранс 500 FS, ТН, 0,8-1,5 л / т, Вакса, КС, 2 л / т, Вікінг, в.с.к., 2,5-3 л / т, Віспар, к.с., 2 л / т, Вітавакс 200 ФФ, в.с.к., Гравина, ТН 2,5-3 л / т, Іншур Перформ, т.к.с., 0,5 л / т, Конор, в.с.к., 3 л / т, Максим Кватро 382,5 FS, ТН, 1-1,5 л / т, Рекорд, ТН 2,5-3 л / т, Февер 300 FS, ТН, 0,6-0,9 л / т, Флуосан, т.к.с., 3 л / т.
Гельмінтоспоріоз
Прояви хвороби починаються в червні - на початку липня. Суха і спекотна погода можуть тимчасово призупинити розвиток хвороби на кукурудзі. Найчастіше ураження видно на листках нижнього і середнього ярусу.
Для контролю хвороби рекомендується обробка і заорювання пожнивних залишків, дотримання сівозміни, обробка посівного матеріалу фунгіцидами та мікроелементами, внесення на поле мінеральних і органічних добрив і обприскування по вегетації фунгіцидами культури. З цією метою використовують азоксистробін (препарат Азоксін), піраклостробін і епоксіконазол (Стробер) та інші.
Септоріоз
Патоген поширюється в фазу молочної стиглості. Чим більше волога погода в регіоні, тим більше рослин культури уражено. Заходи боротьби з септоріозом такі ж, як з іншими грибними патогенами.
Іржа
Патоген виявляється у всіх областях кукурудзосіяння країни. Розвитку хвороби сприяє волога тепла погода і надмірне внесення азотних підкормок. Виявляється в ранньому висиханні листя і недорозвиненні качанів, в яких утворюється щупле зерно. Для усунення та профілактики застосовують фунгіциди Абакус, мк.с., 1,5-1,75 л / га, Аканто плюс 28, к.с., 0,75-1 л / га, Амістар Екстра 280 SC, КC 0, 5-0,75 л / га, Коронет 300 SC, KC, 0,6-0,8 л / га, Кустодія, КС 1-1,2 л / га, Піктор Актив, КС 0,4 л / га (дві обробки) або 0,7-1 л / га (разова обробка), Ретенго, КЕ 0,5 л / га.
Якщо шукаєте, де купити фунгіциди, то зробіть це в маркеті Вашого поля Посівна. У нас самі конкурентні ціни та якісна продукція.

Рекомендований продукт
Фунгицид Азимут
  тебуконазол, тріадимефон
  Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак ярий
  581.
  30 грн/л
  У Наявності
  Фунгицид Азимут Классик
   тебуконазол
   Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак ярий
   541.
   92 грн/л
   Немає на складі
   Фунгицид Азоксин
    азоксистробін
    Кукурудза, Соняшник, Соя, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Буряк цукровий
    895.
    09 грн/л
    У Наявності
    Фунгицид Стробитек Мульти
     крезоксим-метил, пропіконазол
     Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Смородина, Соя, Соняшник, Ріпак ярий, Ріпак озимий
     632.
     70 грн/л
     У Наявності
      піраклостробін, епоксиконазол
      Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Буряк цукровий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
      383.
      40 грн/л
      Немає на складі