sunflo

sunfloЄвраліс - це європейська компанія, що займається виробництвом різноманітної продукції. Євраліс - лідер французького ринку з виробництва посівного матеріалу відмінної якості. За більш ніж 80 років існування компанія відкрила свої представництва в багатьох країнах, в тому числі і в досить закритому для іноземного бізнесу Китаї.

В Україні представництво Євраліс було відкрито в 2010 році. Сільгоспвиробникам України компанія пропонує не тільки європейський посівний матеріал, а й гібриди, які пройшли перевірку в різних кліматичних зонах країни.

Євраліс контролює якість посівмату згідно з європейськими стандартами - проводить процедури калібрування і лабораторного контролю якості, перевіряє схожість і обробляє насіння сучасними протруйниками. Все це дозволяє отримати українське насіння соняшника європейської якості.

Насіння соняшника Євраліс

Каталоги Євраліс пропонують українським сільгоспвиробникам насіння кукурудзи, сорго, сої, ріпаку та соняшника. Найпопулярніша в Україні олійна культура, соняшник, представлена ​​відмінними гібридами з потенціалом врожайності до 5 т/га. Крім високих врожаїв, гібриди соняшника Євраліс стійкі до хвороб і впливу паразитів, а також мають хороші фітосанітарні властивості.

Класичні гібриди соняшника Євраліс

При виборі гібрида соняшника Євраліс для класичної технології вирощування важливо враховувати не тільки показники олійності і врожайності, але й районування.

Кращими варіантами насіння соняшника для Степу є Регата, Вероніка, Розалія і Андромеда. Вони мають відмінні показники посухостійкості, урожайності і олійності. Крім усього, гібрид Регата, що відрізняється високим рівнем пластичності, підходить для обробітку на всій території країни.

До гібридів, які підходять для вирощування в Центральній частині України, відносять насіння соняшника Євраліс Белла і Петунія з періодом вегетації від 90 до 105 днів. Соняшник Белла Євраліс має стійкість до 7 рас вовчка.

Для вирощування соняшника за технологією Сумо рекомендується використовувати сорти ЄС Ароматика і ЄС Аркадія. Вони стійкі проти вовчка та пластичні, підходять для вирощування в районах ризикованого землеробства.

Гібриди соняшника під Євро-Лайтнінг

Для технології «Чисте поле», яка передбачає використання гербіциду Євро-Лайтнінг, компанія Євраліс пропонує гербіцидостійкі гібриди соняшнику різних термінів зрілості: ЄС Яніс, ЄС Терраміс або ЄС Генераліс. Вони мають відмінні показники посухостійкості, тому рекомендовані для вирощування в південних регіонах.

Для Центральної України запропоновані гібриди з короткими термінами вегетації: ЄС Аміс, ЄС Новаміс, ЄС Генезис, ЄС Балістік.

Для Полісся підійде гібрид ЄС Каприз, що відрізняється хорошою стійкістю до хвороб і короткою вегетацією.

Високоолеїнові гібриди соняшника Євраліс

Наявна в світі тенденція на виробництво соняшника з підвищеним вмістом олеїнової кислоти пояснюється більш високою якістю і харчовою цінністю олії, отриманої з такого соняшнику. Євраліс виробляє насіння високоолеїнового соняшника, яке також стійке до хвороб і посухи. Для всіх зон вирощування підійдуть класичні гібриди ЄС Артик і ЄС Романтик. З сортів під Євро-Лайтнінг від Євраліс до високоолеїнових відносять ЄС Графік і ЄС Балістік.

Гібриди соняшника Євраліс, що стійкі до вовчка

Рослина-паразит вовчок поширена на багатьох полях України. Компанія Євраліс пропонує стійкі до вовчка гібриди, як для класичної технології, так і для посіву під Євро-Лайтнінг.

З класичних гібридів можна виділити ЄС Каприз і ЄС Саванна, які стійкі до 7+ рас паразита. Відмінною стійкістю володіють сорти під Євро-Лайтнінг Новаміс, ЄС Каприз і ЄС Генераліс. У маркеті Вашого поля POSIVNA пропонуємо купити насіння Євраліс за конкурентною ціною.

Рекомендований продукт
Семена кукурузы ЕС Астероид
  290
  150
  зерно, силос
  290
  3440.
  4040.00 грн
  00 грн/міш.
  У Наявності
  Семена подсолнечника ЕС Амис СЛ
   105
   50
   49
   160
   4064.
   00 грн/міш.
   Немає на складі
   Семена подсолнечника ЕС Андромеда
    109
    40
    50
    165
    3851.
    00 грн/міш.
    У Наявності
    Семена подсолнечника ЕС Аркадия СУ
     104
     45
     47
     170
     4440.
     00 грн/міш.
     Немає на складі
     Семена подсолнечника ЕС Ароматик СУ
      108
      30
      50
      180
      4556.
      00 грн/міш.
      У Наявності