photo blog 054

photo blog 054Десиканти - хімічні препарати-пестициди, що ефективно висушують тканини рослин. Це безпосередньо впливає на процес дозрівання врожаю, прискорює його, полегшуючи прибирання зерна.

Десикацію проводять для озимого ріпаку, соняшника, картоплі, льону, бавовни та інших культур. Це прекрасний страхувальний прийом, що дозволяє аграріям нівелювати наслідки вологої холодної погоди, які перешкоджають рівномірному дозріванню врожаю.
Неселективні гербіциди суцільної дії пригнічують всю рослинність на полі. Дія препарату така, що він проникає через вегетативну масу, сприяючи висиханню рослини, в тому числі і коренів. Застосування гербіцидів-десикантів в передзбиральний період не тільки підвищує товарні якості врожаю, але і дозволяє зібрати рівномірно дозрілий урожай.
Різні компанії-виробники агрохімії пропонують гербіциди-десиканти на основі гліфосату. Гліфосат - найбільш популярна речовина, що застосовується з цією метою. Активний компонент гербіциду-десиканта гліфосат застосовується у формі калійної солі. Механізм дії - системний. Препарат легко проникає і транспортується по всій рослині. Це порушує фізіологічні процеси в точках зростання і меристемі стебла.

Переваги десикантів-гербіцидів суцільної дії:

 • сприяють рівномірному дозріванню зерна
 • не накопичуються в рослинах
 • сприяють відтоку олії в насіння, білка і вуглеводів в зерно
 • підвищують якісні і кількісні показники врожаю
 • сухий урожай легше збирати, тому що зменшується навантаження на комбайн, економиться паливо
 • не мають фітотоксичності і негативної післядії.
 • знижують втрати при збиранні врожаю
 • знищують патогенну мікрофлору і шкідників культур.

Гербіциди-десиканти на основі гліфосату широко використовуються в сільському господарстві. Препарат-оригінал Раундап від компанії Монсанто застосовується і як гербіцид на стійких до нього культурах, і як десикант для зернових, технічних, олійних і бобових культур.
Високоякісні аналоги гербіциду Раундап - Гліфовіт, Річі, Геліос, Отаман - коштують дешевше, але проявляють таку жу ефективність. Використовуючи десиканти від Укравіт, АХТ, Альфасмартагро, Ви можете бути впевнені в результаті, тоді як препарат-оригінал Раундап часто підробляють.
Використовувати ізопропіламінну сіль гліфосату необхідно за 2-3 тижні до передбачуваного збирання врожаю. Дія його проявляється не відразу, бо необхідний час для проникнення. Застосування десикантів на основі гліфосату дозволяє заощадити на післязбиральній досушці зерна.
Використання десикантів на основі гліфосату строго регламентується, забороняється перевищувати дози внесення, щоб уникнути забруднення навколишнього середовища. Десиканти, ціна яких нижча за ринкову, можуть бути не настільки ефективними, якщо купувати у не перевіреного постачальника. Але маркет Вашого поля ПОСІВНА - це завжди якісна агропродукція прямо зі складів виробника, яка зберігається в належних умовах.

Рекомендований продукт
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця озима, Овес, Ячмінь ярий
104.
00 грн/л
Немає на складі
Десикант Отаман
  ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
  Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя
  104.
  86 грн/л
  Немає на складі
  Десикант Ричи
   ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
   Десикація зернових, Десикація соняшнику
   98.
   73 грн/л
   Немає на складі
   Десикант Рассел
    дикват дибромід
    Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий
    170.
    31 грн/л
    У Наявності
    Десикант Регистан
     дикват дибромід
     Соняшник
     135.
     03 грн/л
     У Наявності