photo blog 0130

photo blog 0130Азотні добрива відіграють важливу роль в сільському господарстві, значно впливають на врожайність, а їх відсутність - критична для зростання будь-якої культури.

Азот - компонент білків - основних будівельних блоків, ферментів, нуклеїнових кислот, хлорофілу, грає роль в обміні речовин, виробництві клітинних стінок і вітамінів.
Рослини споживають азот у формі аніона NO3- або катіона NH4+, що знаходяться в грунті, і поглинаються в колоїдному стані. Після складного циклу перетворення азот включається в ланцюжки амінокислот, потім амідів, а потім білків. Цикл засвоєння нітрату відбувається за участю ферментів, що включають мідь, залізо, молібден, марганець. Результатом циклу перетворення нітрату є аміак. Нітрати можуть акумулюватися в рослинних тканинах у великих дозах і вони для рослини нешкідливі. Але мають токсичний ефект на людину і тварин, тому вміст їх в тканинах рослин сільськогосподарської продукції регулюється і контролюється.
Споживання азоту в рослинах відбувається не однаково в різні періоди вегетації. Коли рослина проростає, то розщеплює білки, що містяться в ендоспермі і сім'ядолях. Коли сформувалася надземна частина і коренева система, відбувається поглинання ґрунтового азоту. Пік споживання азоту припадає на період зростання стебел і формування листя. Коли дозріває урожай і формується насіння, білки піддаються процесу гідролізу і сформовані речовини транспортуються до репродуктивних органів. В цей час рослини не споживають азот з грунту.
Нітратний і амонійний азот - повноцінні джерела азоту для рослин. Купити добрива в інтернет магазині Посівна можна зі знижкою. Ми продаємо будь-які обсяги і здійснюємо швидке відвантаження.
На засвоєння нітратного і амонійного азоту впливає безліч факторів. Наприклад, якщо реакція грунту нейтральна, то амонійний азот засвоюється краще, ніж нітратний. Якщо грунт кислий, то краще вносити нітратний азот. Для кращого засвоєння амонійного азоту необхідна підвищена кількість кальцію, калію та інших мікроелементів. Азоту в ґрунті може бути досить, але він може не засвоюватися при відсутності мікроелементів. Для кращого і повного засвоєння нітратного азоту потрібен фосфор і молібден.
Посівна - магазин добрив і засобів захисту рослин для отримання Вами високих результатів на полі. В інтернет магазині добрив Посівна вітчизняні та зарубіжні бренди, що поставляють продукцію високої якості. Це такі компанії:

 • Реаком
 • Укравіт
 • Лювена
 • Ярило
 • Органік ЛТД.


Азотні підживлення - ось основа отримання високого врожаю. Якщо азоту в грунті достатньо, то посилюється синтез азотистих основ. Листя і стебла інтенсивно зелені, відбувається продуктивне кущіння і розвиток генеративних органів. Різко підвищується врожайність і кількість білка в зернах і плодах. Але якщо азоту в надлишку і відсутні інші мікроелементи, то рослини утворюють велику вегетативну масу, утворюється мало коріння, зерна, бульб, культура вилягає.
При нестачі азоту рослини слабкі, гальмується ріст і розвиток, листя бліде, рано жовтіє. Таким чином, внесення азотних добрив важливо, але не слід ігнорувати використання мікромінерального підживлення.

Рекомендований продукт
Бактериальный препарат Евронорм N (азот)
  бактерії роду Azotobacter
  Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
  310.
  00 грн/л
  Немає на складі
  Бактериальный препарат Бионорма Азот
   азотфіксуючі бактерії
   Кукурудза, Соняшник, Помідори, Пшениця озима, Соя
   310.
   00 грн/л
   У Наявності
   Удобрение Нитроаммофоска-М
    азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
    Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
    14.
    30 грн/кг
    Немає на складі
    Минеральное удобрение Любофоска 4-12-12
     азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
     Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
     12.
     67 грн/кг
     Немає на складі
     Минеральное удобрение Любофоска 3.5-10-20
      азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
      Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
      13.
      51 грн/кг
      Немає на складі