photo blog 038

photo blog 038Боротьба з бур'янами - важливий елемент грамотного інтенсивного обробітку грунтів.

Дуже важливо вчасно прибрати з поля бур'яни, щоб дати можливість вирощуваній культурі повноцінно розвиватися. Робити це потрібно як до сходів, так і після. Ідеальний гербіцид повинен бути високоселективним по відношенню до бур'янів, що ростуть на Вашому полі, не шкодити вирощуваній культурі і подальшим в сівозміні, бути безпечним для навколишнього середовища і людей, тримати гербіцидний екран досить довго, щоб культура встигла закласти генеративні органи і сформувати урожай.
У схемах гербіцидною захисту почесне місце займає хізалофоп-п-етил. Це комерційний препарат Міура. Він дуже м'яко вирішує проблему забур'яненості поля, при цьому ефективно знищує весь спектр злакових бур'янів. Повноцінними аналогами Міури є гербіциди на основі хізалофоп-п-етилу - Квін Стар Макс від Укравіт і Ореол Максі (Агрохімічні технології). Вони мають свої особливості, але ідеально підходять для контролю забур'яненості поля при вирощуванні цибулі, ріпаку, гороху, картоплі, сої, соняшнику, овочевих культур, цукрових та кормових буряків, помідор, моркви, льону і капусти. Виробляються в формі емульгуючих концентратів.

Гербіцид Ореол Максі

Гербіцид Ореол Максі - препарат післясходового внесення. Успішно знищує злакові одно- і багаторічні бур'яни. Відмінною рисою гербіциду Ореол Максі є можливість знищувати падалицю зернових культур в посівах ріпаку.
Хізалофоп-п-етил знищує підземну і надземну частину бур'янів, попереджаючи їх повторний ріст. Випадання опадів вже через 2 години після внесення гербіциду не зменшує його ефективність. Препарат швидко розкладається в грунті, не має токсичної післядії на інші культури в сівозміні. Ореол Максі - оптимальне співвідношення ціни і якості, гербіцид більш доступний за ціною, ніж Квін Стар Макс. Гербіцид Ореол Максі, інструкція якого описана на сайті інтернет-магазину POSIVNA, слід вносити в більших дозах на перерослі бур'яни.

Гербіцид Квін Стар Макс

Гербіцид Квін Стар Макс - використовується по сходам культури. Швидко знищує злакові бур'яни. Застосовується для боротьби з падалицею зернових культур. Препарат Квін Стар Макс відмінно сумісний в бакових сумішах з іншими засобами захисту, крім лужних. Виробник рекомендує перевіряти препарати на сумісність перед приготуванням бакових сумішей з іншими пестицидами.
Препарат Квін Стар Макс проникає через наземні частини рослин. Дуже швидко транспортується по всьому рослинному організму, пригнічуючи синтез жирних кислот. Квін Стар Макс, застосування якого може проводитися на стадії 2-4 листків однорічних бур'янів і при висоті 10-15 см багаторічних, найбільш ефективний на початкових стадіях розвитку бур'янів.

Ореол Максі - гербіцид, ціна якого більш доступна, але відмінностей в дієвості обох препаратів не існує. Гербіциди аналоги Міури - Квін Стар Макс і Ореол Максі - це завжди впевненість в результаті дії препарату за умови дотримання норм внесення.

Рекомендований продукт
Гербицид Квин Стар Макс
  хізалофоп-П-етил
  Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Морква, Овочеві культури, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя
  327.
  00 грн/л
  Закінчується
  Гербицид Норвел Экстра
   хізалофоп-П-етил
   Соняшник, Соя, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Капуста
   359.
   00 грн/л
   У Наявності
   Гербицид Норвуд
    хізалофоп-П-етил
    Буряк цукровий, Соя, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий
    405.
    36 грн/л
    У Наявності
    Гербицид Ньюпорт
     хізалофоп-П-етил
     Соняшник, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
     339.
     91 грн/л
     Немає на складі
     хізалофоп-П-етил
     Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірки, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Гарбуз
     348.
     15 грн/л
     У Наявності