Замітки агронома

photo blog 0120

Виробництво та продаж контрафактної продукції з незаконно нанесеними товарними знаками Сингента є серйозною загрозою для фінансового благополуччя і репутації компанії, а також становлять небезпеку для навколишнього середовища і здоров'я людей.

photo blog 0119

Гірчиця біла - це відмінний сидерат, який здатен покращити стан грунту, ще її називають зелене добриво.

photo blog 0118

Починаючи з липня місяця, ми поступово збираємо урожай з грядок і тим самим звільняємо місце на городі. В цей час щось садити вже немає необхідності або пізно по термінах. Грядки залишаються порожні і ось тут постає питання, що робити з цією земельною ділянкою, щоб не дати їй зарости бур'янами, але щоб залишок сезону пройшов не марно, а з користю для землі. Правильний вихід тут один - спочатку знищити залишки рослинності, а потім відразу ж засіяти цю землю сидератами і чим раніше, тим краще.

photo blog 0117

Людство вирощує пшеницю близько 12000 років, але для багатьох досі загадка, що відбувається з окремим зернятком пшениці, коли воно потрапляє в землю. Сьогодні ми постараємося розповісти, як відбувається процес вегетації пшениці і які фактори на нього впливають після посіву. 

photo blog 0116

Інтенсивні господарства на пшениці застосовують дві-три фунгіцидні обробки, одна з яких спрямована на обробку колоса проти певного спектру захворювань. Застосування цієї обробки відбувається у фазу кінця колосіння - початку цвітіння.

photo blog 0115

У чому секрет хорошого урожаю? У правильній роботі фермера протягом усього сезону. Сьогодні ми хочемо поділитися напрацьованим досвідом, який дозволив нам отримати високий урожай по всім регіонах вирощування культур. Після уникнення найбільш поширених помилок Ви зможете отримати запланований урожай та розкрити потенціал урожайності на максимум.