Фільтр
Вегетація, днів
Виробник
 • Євросем
 • Нусід (Nuseed)
Стійкість до посухи
Стійкість до вовчка
Рекомендовані регіони
 • Південь
 • Схід
 • Центр
Ще 2
показати

Насіння кондитерського соняшника

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
 • код: 005-0123
Семена подсолнечника НС Голиат
105-110
45
33
195
1280.001280.
1480.00 грн
00 грн/міш.
У Наявності
 • код: 005-0340
Семена подсолнечника Ягуар ХЛ
  105-111
  38
  52
  185
  6524.006524.
  00 грн/міш.
  У Наявності

  Насіння кондитерського соняшника

  Соняшник - технічна культура, що вирощується в багатьох країнах світу. Україна, Аргентина, ЄС і Росія традиційно лідирують за кількістю зібраного врожаю соняшнику.

  Соняшник хоч і займає 4 місце по поширенню серед рослинних олій, але 90% отриманої рослинної олії йде для харчових цілей і тільки 10% використовується в промисловості.

  В основному соняшник вирощують для отримання соняшникової олії, але не менш важливим є вирощування кондитерського соняшнику. Насіння кондитерського соняшнику ще називають білковим, гризовим, крупно-зерновим соняшником. Насіння кондитерського соняшнику використовують як обсмаженими, так і в складі численних кондитерських продуктів (халва, хліб, булки, солодощі та інше). Насіння кондитерського соняшнику містить високий рівень білку, має приємний смак.

  Особливість кондитерського насіння в тому, що воно крупніше звичайного, містить багато білка. Вага 1000 насінин становить не менше 100 г. Кондитерський соняшник - це найчастіше сорти, а не гібриди, вміст олії становить 30-35%, а кількість лушпиння 40-60%, що дозволяє з легкістю його очищати механічно, так як ядро ​​слабо закріплене у середині. Ядро складає половину ваги насіння. Кондитерське насіння соняшнику зазвичай чорне з білими лініями.

  Для вирощування насіння кондитерського соняшнику підходить центральний, південний і східний регіон.

  Селекція кондитерського соняшнику спрямована на створення гібридів з високою і стабільною врожайністю насіння, що має високі смакові якості. Високобілкові гібриди кондитерського соняшнику для споживання людиною вирощуються в США, Словаччині, Франції, Іспанії, Україні, Туреччині, Росії, Сербії. Колір насіння - важлива відмінна характеристика цієї групи соняшнику. Біла насінина з сірими смугами найбільш популярна в Туреччині, сіре насіння з смугами - популярне в США, Іспанії, Китаї, а чорне насіння найбільш поширене в Росії і країнах Балканського регіону.

  Селекційний процес створення кондитерських гібридів спрямований на підвищення кількості білка в ядрі до 25%, збільшення кількості незамінних амінокислот і самої маси насіння за 1000 шт. Кількість олії в насінні кондитерського типу не повинне перевищувати 40%. Ідеальне насіння кондитерського типу повинно бути не менше 80 г за 1000 штук, його олійність не має перевищувати 30%, насінина повинна мати великий розмір, низький рівень кадмію, високий рівень білка, токоферолу (вітамін Е) і олеїнової кислоти.

  Урожай кондитерського насіння зазвичай сортують і ділять на групи. Найбільша фракція буде реалізуватися в оболонці, насіння середнього розміру очищається і продається у вигляді очищених ядер, найдрібніша фракція використовуються для годування тварин і птахів.

  Для того, щоб виростити велику насінину, в першу чергу, слід використовувати високоякісний посівний матеріал соняшнику з потенціалом для цієї мети. Зрошення (або достатнє зволоження) в період вегетації також сприяє збільшенню розміру насінини в оптимально загущених посівах.

  Ми надаємо якісну консультацію по посівному матеріалу всіх гібридів соняшнику в маркеті Вашого поля POSIVNA (Посівна).