Виробник Ярило

Добрива Ярило

Під торговою маркою Ярило випускаються:

  • Комплексні добрива, склад яких підбирався залежно від потреби певної культури;
  • Універсальні біостимулятори - підходять для застосування на всіх сільськогосподарських культурах;
  • Одно- і двокомпонентні добрива, які виключають дефіцит певних елементів;
  • Рідкі комплексні добрива - для основного підживлення, як альтернатива сипучим добривам.

Також компанія Ярило випускає професійну серію продуктів - Ярило Professional. Дана серія дозволяє оптимізувати догляд за сільськогосподарськими рослинами для максимального розкриття їх потенціалу.

Каталог

Про компанію

Українська науково-виробнича компанія Ярило спрямована на розвиток однієї з передових галузей сільського господарства України - рослинництва. Спеціалізація компанії - це розробка, вивчення і виробництво активних речовин, які підвищують рентабельність сільськогосподарського виробництва.
Група компаній Ярило тісно співпрацює з відомими українськими та зарубіжними науковими установами, постійно проводить власні дослідження, модернізує і вдосконалює виробничі процеси. Такий підхід дозволив створити великий спектр високоефективних добрив, головні переваги яких - це відмінна якість і прийнятна ціна.
Продукція виробництва групи компанія Ярило - це добрива із збалансованим вмістом поживних речовин і мікродобрива, які забезпечують рослинам повноцінний ріст і розвиток.
У компанії Ярило працюють досвідчені і кваліфіковані співробітники, багато з яких мають наукові ступені в галузі рослинництва. При необхідності співробітники компанії надають клієнтам детальну і вичерпну консультацію щодо застосування кожного виду добрив.