На сайті інтернет-магазину Посівна зручно вибирати й купувати посівне насіння та агрохімію. У нас Ви можете придбати все для вигідного вирощування сільськогосподарських культур: насіння та засоби захисту.

На віртуальних полицях інтернет-магазину близько 2000 товарів, в кожній картці товару вказана його детальна характеристика і спосіб застосування.

kartochka tehnologiya

 

Зручний фільтр в кожній категорії дозволяє сортувати товари за ціною, популярністю, діючою речовиною, обсягом та іншим характеристикам. Ви можете вибрати товари для порівняння, додавши в Вибране.

 

filtr

 

Якщо Ви не змогли знайти необхідний товар в категорії, то скористайтеся пошуком. Для цього введіть повну назву товару або перші літери його назви в рядок Пошуку на сайті.

 

poisk

 

Як зробити замовлення сайті Посівна?

  1. Оформити через менеджера за номером телефона 0689890330, 0509890330
  2. Оформити через кнопку "КУПИТИ" на сайті.

Для оформлення замовлення обраного товару натискаєте кнопку "Купити", потім "Оформити".

knopka kupit

 

knopka oformiti

 

Після цього Ви переходите на сторінку оформлення замовлення. Тут Ви вводите особисті дані, спосіб доставки й оплати. Натисніть кнопку "Підтвердити замовлення" і чекайте дзвінка менеджера для підтвердження замовлення. 

knopka podtverdit

 

Якщо Ви покинули Кошик і продовжили пошук необхідного товару, то повернутися до Ваших замовлень можна через іконку в правому верхньому кутку сайту:

 

poisk

 

Якщо Ви є власником банківської карти Приватбанку і хочете купити продукцію в кредит або оплатити частинами, Ви оформляєте своє замовлення через кнопку "В Кредит".

 

zakaz vcredit