Виробник ВНІС

 

Соняшник ВНІС

Асортимент сортів і гібридів соняшника ВНІС представлений класичними гібридами та гібридами під Євро-Лайтнінг і Гранстар різних груп стиглості: ультраскоростиглі, ранньостиглі, скоростиглі. Всі сорти і гібриди соняшника ВНІС високопластичні і районовані для різних кліматичних зон, відрізняються високими показниками стійкості до вилягання, посухи, хвороб і вовчка, мають значний потенціал врожайності і високий вміст олії.

Каталог
 

Кукурудза ВНІС

В арсеналі компанії ВНІС сучасні гібриди кукурудзи зернового напрямку. Застосування нових технологій в галузі селекції дозволило компанії створити гібриди, які були внесені в реєстр важливих сортів рослин України (Амарок 220, Гран 220, Гран 5 і Гран 310).
Кукурудза ВНІС відрізняється високим рівнем адаптації до кліматичних умов, відмінними показниками врожайності, стійкості до поширених захворювань і посухи. Гібриди кукурудзи ВНІС мають хороші показники вологовіддачі в період дозрівання врожаю.

Каталог
 

Бобові ВНІС

Насіння бобових від компанії ВНІС представлене гібридами гороху і сої, що поєднують відмінні показники врожайності і екологічної пластичності.
Сорти сої ВНІС з коротким вегетаційним періодом відрізняються швидким розвитком, що дозволяє вирощувати культуру без застосування ЗЗР. Потенціал врожайності 45 ц/га.
Горох від компанії ВНІС (сорт Босфор) відноситься до вусатого типу. Горох відрізняється стійкістю до вилягання, хвороб і посухи, придатний до прибирання прямим комбайнуванням. Вегетаційний період - 77-85 днів, відноситься до середньостиглих сортів гороху.

 

Про компанію

ВНІС - лідер виробництва вітчизняних сортів і гібридів польових культур. Заснована компанія в 1999 році доктором біологічних наук Ф. М. Паріем - автором понад ста наукових робіт в галузі селекції, генетики та насінництва.
ВНІС постійно аналізує потреби і тенденції розвитку світового насінництва, а потужна науково-дослідницька база і штат фахівців в області селекції дозволяють компанії створювати сорти і гібриди зернових, кормових та олійних культур, які не поступаються аналогічній продукції іноземних виробників.
Головні переваги ВНІС:

  • Ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва;
  • Науково-діагностична лабораторія, науково-селекційна станція, відділ біотехнологій рослин компанії дозволяють впроваджувати сучасні технології і прискорити процес селекції нових форм рослин з підвищеними кількісними і якісними характеристиками;
  • Сучасні насіннєві заводи;
  • Розвинена дилерська мережа і відмінний зворотний зв'язок з клієнтом.