Виробник Вітера

Удобрения Витера

Добрива від компанії Вітера використовуються українськими фермерами як на відкритому, так і на закритому грунті. Застосовуються препарати компанії на посівах зернових, кормових, олійних, овочевих культур, а також на плодових насадженнях.
В асортименті добрив Вітера представлені рідкі і кристалічні препарати для кореневого та позакореневого підживлення, добрива біостимулятори, препарати для підживлення рослин через крапельний полив.
Вітера гарантує підвищення економічної ефективності вирощування сільгосппродукції завдяки правильному і науково обгрунтованого підбору добрив.

Каталог

Про компанію

Вітера (Vitera) розпочала свою діяльність в Україні у 2016 році. Компанія представляє продукцію преміум класу від провідних світових виробників добрив, щорічно збільшуючи свою присутність на українському ринку.
Сьогодні Вітера також представлена в багатьох європейських країнах. Забезпечення фермерів сучасними добривами, які гарантують підвищення врожайності і товарних якостей вирощеної продукції, відбувається через мережу незалежних дилерів.
Партнерами Вітера (Vitera) є компанії:

    • ICL Specialty Fertilizes, яка входить до трійки світових лідерів виробництва брому. Особливість даної компанії-партнера - виготовлення добрив на основі унікальних мінералів;
    • Atlantica Agricola - іспанська компанія, яка виробляє високоекологічні добрива збагачені екстрактами водоростей, фітогормонами, амінокислотами, а також високоефективні ЗЗР біологічного походження.
    • Yara Analytical Services - британська лабораторія, яка має великий досвід роботи і дозволяє проводити аналіз 95% відомих сьогодні хімічних елементів.

Агрохімічний сервіс Вітера також включає аналіз рослин в період вегетації для визначення потреби у мінеральному живленні і надання рекомендацій по використанню препаратів.