Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 74
показати

Гербіциди у Вінниці

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Грінфорт ІГ 480
ізопропіламінна сіль гліфосату
Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, ...
180
.18 грн/л
У Наявності
Міладар
нікосульфурон
Кукурудза
247
.26 грн/л
У Наявності
Агент
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, С...
255
.06 грн/л
У Наявності
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
386
.88 грн/л
У Наявності
Імі-Віт
імазамокс
Соняшник, Горох, Соя
401
.70 грн/л
У Наявності
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
414
.96 грн/л
Передзамовлення
Генезис
імазамокс, імазапір
Соняшник
442
.26 грн/л
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
3455
.01 грн/кг
У Наявності
Лаплас
трибенурон-метил, флорасулам, флуметсулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
3564
.60 грн/кг
У Наявності
Геліантекс
галауксифен-метил
Соняшник
16200
.00 грн/л
У Наявності
Спінер
ізопропіламінна сіль гліфосату
Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, ...
167
.31 грн/л
У Наявності
Гліфовіт
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
169
.26 грн/л
У Наявності
Галант
глюфосинат амонію
Соняшник, Соя, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак...
177
.45 грн/л
Передзамовлення
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
183
.00 грн/л
У Наявності
Геліос
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному ек...
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
183
.69 грн/л
У Наявності
Отаман
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення ...
184
.08 грн/л
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
223
.08 грн/л
У Наявності
Просперо
прометрин
Горох, Соняшник, Картопля, Морква, Соя
223
.86 грн/л
У Наявності
Дисулам
2,4-Д, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Сорго
248
.04 грн/л
У Наявності
Промекс
прометрин
Горох, Картопля, Морква, Петрушка, Соняшник, Со...
251
.00 грн/л
У Наявності

Купити гербіциди у Вінниці для знищення бур'янів на посівах сільгосп культур можна в маркеті Вашого поля Посівна. Наш аграрний інтернет-магазин має продукцію під будь-який бюджет і для фермерів, що мають різні обсяги вирощування сільгосппродукції. Працюємо успішно з усіма, у кого 10 гектарів і 100. Наші товари - це краща пропозиція за ціною, що Ви знайдете на ринку посівмату і агрохімії. Ми - довірені постачальники тисяч фермерів від Полісся до Степу.

Купити гербіциди в Вінниці

Посівна - аграрний інтернет-магазин, що має великий каталог гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та добрив для успішного вирощування культур на полі. Обіцяємо високу якість всієї продукції. У нас конкурентні ціни завдяки ексклюзивним контрактами з виробниками. Офіс компанії знаходиться в Києві, а склади магазину розміщені по всій країні. Якщо Вам потрібно купити гербіциди в Вінниці за ціною виробника, то звертайтеся в Посівна.

Гербіциди бувають селективні препарати і гербіциди суцільної дії. Перша група - вибірково знищують групу бур'янів (дводольні або однодольні), не впливаючи на вирощувану культуру. Гербіциди суцільної дії контролюють весь спектр рослинності, так як блокують в клітинах рослин біосинтез амінокислот, що є критично важливим для всіх рослинних клітин. Але є культури, що методами генетики отримують стійкість навіть до гербіцидів суцільної дії - наприклад, соя та ріпак під Раундап. Такі модифіковані культури обробляються гербіцидом Раундап на основі гліфосату по вегетації.

Неселективні гербіциди широкого спектру дії використовуються для знищення всієї рослинності на полі. Вони не відрізняють садових рослин від бур'янів, пшеницю від берізки. В цій якості використовується ізопропіламінна або калієва сіль гліфосату, глюфосинат амонію.

Селективні гербіциди знищують направлено певні види або групи рослин. Вони провокують деякі гормональні порушення або зупиняють синтез деяких специфічних речовин. Найкраще вносити такі гербіциди на бур'яни в активній стадії зростання, але не на перерослі.

Для гербіцидів характерне явище фітотоксичності - негативного впливу на культуру. Але ці явища швидко проходять і зростання культури відновлюється. Для того, щоб скоротити негативні наслідки, рекомендується вносити препарати-антистрессанти, комплексні добрива, гумінові речовини. Все це допоможе культурі швидше звільнитися від гербіцидного стресу.

Гербіциди - препарати, що знищують небажану рослинність. Це потрібно для передпосівної підготовки грунту, для землі несільськогосподарського призначення (залізничні полотна, узбіччя автострад), виноградників. Гербіциди - пестициди, що грають життєвоважливу ​​роль в контролі бур'янів. Хоч як би говорили прихильники органічного способу вирощування про довгострокові наслідки використання гербіцидів, про шкідливість застосування, але населення планети зростає, як і потреба в забезпеченні продовольством теж. Це можливо тільки при високопродуктивному вирощуванні сільгоспкультур. Гербіциди не можуть дозволити собі ігнорувати великі фермерські господарства, бо не отримають очікуваний прибуток. Тільки при невеликих обсягах вирощування з бур'янами борються механічним способом або прополкою.

Купуйте гербіциди в маркеті Вашого поля Посівна для комплексного захисту вирощуваної культури. Наші препарати доступні за ціною і високої якості від лідерів ринку.

Для усунення бур'янів на полі використовуйте якісні гербіциди, що можна купити у Вінниці онлайн в маркеті Вашого поля Посівна (Posivna). Професійний контроль бур'янів можливий тільки при раціональному застосуванні гербіцидів.
Гербіциди в місті Вінниця, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Іллінці, Жмеринка, Калинівка, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль та інших містах Вінницької області купуйте в маркеті Вашого поля Посівна. Ми відповідаємо за швидку доставку і пропонуємо оптимальні ціни на агрохімію.