Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди у Вінниці

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
322
.41 грн/л
У Наявності
Інферно
сірка
Плодово-ягідні культури, Яблуня, Виноград
93
.15 грн/кг
Передзамовлення
Дезарал
карбендазим
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
310
.50 грн/л
У Наявності
Альфа-Стандарт
карбендазим
Буряк цукровий, Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь...
326
.33 грн/л
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
403
.65 грн/л
Передзамовлення
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
416
.30 грн/кг
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
434
.70 грн/л
У Наявності
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
543
.38 грн/кг
У Наявності
Фунгімакс
пропіконазол, тріадимефон, тіофанат-метил
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
553
.00 грн/кг
Передзамовлення
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
582
.56 грн/л
У Наявності
Полігард Максі
тебуконазол
Соняшник, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий, Рі...
755
.00 грн/л
Передзамовлення
Фенікс Дуо
флутріафол, тіофанат-метил
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмі...
874
.66 грн/л
У Наявності
Превікур Енерджі
Помідори безрозсадні, Помідори розсадні, Огірки...
900
.00 грн/л
У Наявності
Захисник Екстра
тіофанат-метил, флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
900
.45 грн/л
Передзамовлення
Захист
цимоксаніл, металаксил-М
Соняшник, Виноград, Картопля, Помідори
900
.45 грн/кг
Передзамовлення
Акула
прохлораз, тебуконазол, ципроконазол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
931
.50 грн/л
Передзамовлення
Артіс Плюс
міклобутаніл, тебуконазол, тіофанат-метил
Соняшник, Соя, Горох, Буряк цукровий, Яблуня, В...
954
.20 грн/л
У Наявності
Тезис
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
1093
.08 грн/л
У Наявності
Цимоксил
цимоксаніл, флутріафол
Соняшник, Соя
1105
.00 грн/кг
Передзамовлення
Капітал
ципроконазол, азоксистробін, епоксиконазол
Соняшник, Соя, Буряк цукровий, Горох, Ріпак ози...
1148
.85 грн/л
Передзамовлення
Показати все

Купуйте фунгіциди в Вінниці в маркеті Вашого поля Посівна і отримуйте бонуси за покупки. У нас великий вибір агрохімічних препаратів високої ефективності. Фунгіциди потрібні для захисту посівного насіння і зростаючої культури від шкідливого впливу грибкових фітопатогенів. Фунгіциди, як і гербіциди, інсектициди та добрива - важлива частина інтенсивного способу вирощування сільськогосподарських культур.

Фунгіциди бувають контактні, трансламінарні або системні за своєю природою. Контактні препарати утворюють на поверхні культури не проникну для фітопатогенів плівку. Вони захищають культуру місцево, в місці нанесення. Класичним фунгіцидом є мідьвмісний препарат. Він є у багатьох виробників. Але є й інші, що безпечні для культури, навколишнього середовища, людини, корисних комах.

Трансламінарні фунгіциди перерозподіляються з верхньої поверхні листя на нижню, не оброблену поверхню.

Системні засоби проникають в рослинний організм після обприскування і транспортується по всіх органах рослини по ксилемних судинах. Таким чином, протистояти впливу грибків можуть навіть нові стебла і листя.

Для попередження виникнення резистентності у патогенів рекомендуються препарати з двома і більше діючими речовинами. Вони гарантують комплексний захист від різних грибних хвороб і успішну вегетацію культури. Вплив хвороб на культуру не тільки є лімітуючим фактором, що зменшує врожай, але знижує якість вже виросшої продукції.

Купити фунгіциди в Вінниці

Фунгіциди різних типів - успішний інструмент у боротьбі з більшістю основних хвороб в зростаючих культурах. Хвороби, що обмежують зростання культури і вражають вже готову продукцію: різного роду плямистості листя, кореневі гнилі, борошниста роса, іржа, сажка, хвороби стебла і колоса у зернових. Фунгіциди також використовуються для боротьби з багатьма хворобами після збору врожаю, які викликають швидке псування плодів і зерна. Наприклад, для збереження бульб картоплі від ураження гнилями, використовується 2-бутиламін.

Але деякі фітопатогени досі важко контролювати і не для всіх грибних збудників розроблені схеми захисту культури. Так тільки недавно був синтезований фунгіцид, що захищає від церкоспорельозної гнилі стебла у зернових культур (збудник Pseudocercosporella herpotrichoides). Для боротьби з даними патогеном необхідно дотримуватися сівозміни з 3-5 річним оборотом, проводити боронування озимих культур і використовувати препарат Фенікс Дуо на основі флутриафолу і тіофанат метилу.

Фунгіциди термінують зростання грибів і їх спор. Вони необхідні для захисту фруктів, овочів під час зберігання їх на овочевих складах. Вони корисні для успішного вирощування дерев, декоративних рослин і газонних трав.

Фунгіциди класифікуються за способом їх застосування, походженням, а також за хімічною структурою. Згідно походження, доступні дві основні групи фунгіцидів: біологічні та хімічні. Біофунгіциди складаються з живих мікроорганізмів, таких як бактерії і гриби, в якості активних інгредієнтів і ефективні проти патогенів, що викликають хвороби на культурах сільгосп рослин. Активними інгредієнтами є бактерії роду Bacillus, гриб Trichoderma, що часто застосовуються в сільському господарстві. Хімічні фунгіциди отримують з органічних і неорганічних хімічних речовин. Як правило, фунгіциди мають низьку або помірну токсичність для ссавців.

Купити фунгіциди в Вінниця пропонуємо онлайн в маркеті вашого поля Посівна. У нас широкий вибір препаратів для контролю хвороб на посіві.
Доставку фунгіцидів здійснюємо з власних складів в міста Дніпро, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інші міста Вінницької області. Препарати-фунгіциди необхідні для знищення і припинення поширення грибних збудників на посівах сільськогосподарських культур. Така обробка допомагає зберегти якість і збільшити кількість врожаю.