Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди у Вінниці

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
229
.00 грн/л
Закінчується
Полігард
тебуконазол
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця озима, Пшениц...
371
.34 грн/л
Закінчується
Турнікс
тебуконазол
Пшениця озима
384
.06 грн/л
У Наявності
Карбеназол
карбендазим, ципроконазол
Жито, Тритикале, Пшениця озима, Пшениця яра, Яч...
577
.08 грн/л
У Наявності
Дезал
карбендазим
Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
261
.98 грн/л
У Наявності
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
291
.89 грн/кг
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
324
.59 грн/л
У Наявності
Купер
гідроксид міді
Виноград, Персик
331
.53 грн/л
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
332
.09 грн/л
У Наявності
Цілитель
манкоцеб, металаксил-М
Кавун, Виноград, Диня, Картопля, Цибуля, Огірки...
334
.48 грн/кг
У Наявності
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
337
.08 грн/кг
У Наявності
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
392
.27 грн/л
У Наявності
Топсин М
тіофанат-метил
Виноград, Капуста, Соняшник, Помідори, Пшениця ...
395
.79 грн/л
У Наявності
Унікаль
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
400
.38 грн/л
У Наявності
Ринкоцеб
металаксил-М, манкоцеб
Виноград, Помідори
407
.27 грн/кг
У Наявності
Топ Ефект
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Буряк цук...
519
.76 грн/л
У Наявності
Дерозал
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Бур...
535
.13 грн/л
У Наявності
Флуафол
флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
567
.24 грн/л
У Наявності
Ридоміл Голд
манкоцеб, мефеноксам
Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори
575
.95 грн/кг
У Наявності
Імпакт
флутріафол
Пшениця озима, Соняшник, Буряк цукровий, Горох,...
638
.72 грн/л
У Наявності
Показати все

Купуйте фунгіциди в Вінниці в маркеті Вашого поля Посівна і отримуйте бонуси за покупки. У нас великий вибір агрохімічних препаратів високої ефективності. Фунгіциди потрібні для захисту посівного насіння і зростаючої культури від шкідливого впливу грибкових фітопатогенів. Фунгіциди, як і гербіциди, інсектициди та добрива - важлива частина інтенсивного способу вирощування сільськогосподарських культур.

Фунгіциди бувають контактні, трансламінарні або системні за своєю природою. Контактні препарати утворюють на поверхні культури не проникну для фітопатогенів плівку. Вони захищають культуру місцево, в місці нанесення. Класичним фунгіцидом є мідьвмісний препарат. Він є у багатьох виробників. Але є й інші, що безпечні для культури, навколишнього середовища, людини, корисних комах.

Трансламінарні фунгіциди перерозподіляються з верхньої поверхні листя на нижню, не оброблену поверхню.

Системні засоби проникають в рослинний організм після обприскування і транспортується по всіх органах рослини по ксилемних судинах. Таким чином, протистояти впливу грибків можуть навіть нові стебла і листя.

Для попередження виникнення резистентності у патогенів рекомендуються препарати з двома і більше діючими речовинами. Вони гарантують комплексний захист від різних грибних хвороб і успішну вегетацію культури. Вплив хвороб на культуру не тільки є лімітуючим фактором, що зменшує врожай, але знижує якість вже виросшої продукції.

Купити фунгіциди в Вінниці

Фунгіциди різних типів - успішний інструмент у боротьбі з більшістю основних хвороб в зростаючих культурах. Хвороби, що обмежують зростання культури і вражають вже готову продукцію: різного роду плямистості листя, кореневі гнилі, борошниста роса, іржа, сажка, хвороби стебла і колоса у зернових. Фунгіциди також використовуються для боротьби з багатьма хворобами після збору врожаю, які викликають швидке псування плодів і зерна. Наприклад, для збереження бульб картоплі від ураження гнилями, використовується 2-бутиламін.

Але деякі фітопатогени досі важко контролювати і не для всіх грибних збудників розроблені схеми захисту культури. Так тільки недавно був синтезований фунгіцид, що захищає від церкоспорельозної гнилі стебла у зернових культур (збудник Pseudocercosporella herpotrichoides). Для боротьби з даними патогеном необхідно дотримуватися сівозміни з 3-5 річним оборотом, проводити боронування озимих культур і використовувати препарат Фенікс Дуо на основі флутриафолу і тіофанат метилу.

Фунгіциди термінують зростання грибів і їх спор. Вони необхідні для захисту фруктів, овочів під час зберігання їх на овочевих складах. Вони корисні для успішного вирощування дерев, декоративних рослин і газонних трав.

Фунгіциди класифікуються за способом їх застосування, походженням, а також за хімічною структурою. Згідно походження, доступні дві основні групи фунгіцидів: біологічні та хімічні. Біофунгіциди складаються з живих мікроорганізмів, таких як бактерії і гриби, в якості активних інгредієнтів і ефективні проти патогенів, що викликають хвороби на культурах сільгосп рослин. Активними інгредієнтами є бактерії роду Bacillus, гриб Trichoderma, що часто застосовуються в сільському господарстві. Хімічні фунгіциди отримують з органічних і неорганічних хімічних речовин. Як правило, фунгіциди мають низьку або помірну токсичність для ссавців.

Купити фунгіциди в Вінниця пропонуємо онлайн в маркеті вашого поля Посівна. У нас широкий вибір препаратів для контролю хвороб на посіві.
Доставку фунгіцидів здійснюємо з власних складів в міста Дніпро, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інші міста Вінницької області. Препарати-фунгіциди необхідні для знищення і припинення поширення грибних збудників на посівах сільськогосподарських культур. Така обробка допомагає зберегти якість і збільшити кількість врожаю.

Зареєструватися