Категорії товарів

Мінеральні добрива у Вінниці

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
10.
84 грн/кг
У Наявності
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
12.
38 грн/кг
У Наявності
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
13.
20 грн/кг
У Наявності
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
153.
04 грн/л
У Наявності
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Тритикале, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Помідори, Капуста
162.
33 грн/л
У Наявності
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
176.
72 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Сорго, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Овочеві культури
177.
95 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соняшник, Кукурудза, Сорго, Овочеві культури
190.
44 грн/л
У Наявності
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
10.
18 грн/кг
Немає на складі

Мінеральні добрива в Вінниці можна купити в маркеті Вашого поля Посівна. У нас величезний каталог добрив, засобів захисту рослин та посівного насіння. Хороші ціни на ряд товарів завдяки успішним прямим контрактам з виробниками добрив і агрохімії.

Ми реалізуємо мінеральні добрива українських і іноземних виробників. У нас продаються такі марки добрив:

 • Ярило
 • Євросем
 • Реаком
 • Лювена
 • Укравіт.

За кожне замовлення в нашому магазині за умови реєстрації в особистому кабінеті, Ви отримуєте бонуси за покупки. Їх можна витрачати на доставку наступного замовлення або на покупки. Бонуси не згорають, а тільки накопичуються.

Мінеральні добрива в Вінниці

Добрива діляться на мінеральні та органічні. Мінеральні добрива бувають макродобрива та мікродобрива. Макродобрива - це речовини з вмістом азоту, фосфору і калію. Вони потрібні у великій кількості, особливо при моновирощуванні сільгоспкультур, а саме, однією і тією ж культури на полі кілька сезонів поспіль. Без забезпеченості макроелементами не одержати високий урожай, тому що азот, фосфор, калій бере участь в найголовніших процесах росту та вегетації, це будівельний елемент білків і вуглеводів. Прибираючи урожай з поля, ми виносимо ці макроелементи і їх необхідно заповнювати.

Добрива для рослин можуть бути в рідкій і гранульованій формі. У рідкій формі застосовують добрива під час вегетації, обприскуючи поверхню культури. Тут добре підійдуть для внесення хелатні форми мінеральних добрив, що легко проникають в рослинний організм і засвоюються майже повністю. Рідкі добрива - це швидкодіюча форма підживлення. Їх можна вносити кожні дві-три тижні. Вони продаються в формі концентратів, що для обприскування змішуються з водою.

Гранульовані форми добрив найпопулярніші. Їх легко зберігати і транспортувати. Гранульовані добрива в сухому вигляді вносять за допомогою механічного розкидання. Добрива для газонів і садів часто бувають в гранульованій формі. Їх легше контролювати, тому що ви можете бачити, скільки ви використовуєте і де ви їх розподіляєте.

Деякі добрива в гранулах можна розчиняти в воді і застосовувати під час вегетації в якості прикореневих і листових підкормок. Є дві формуляції гранульованих добрив:

швидкорозчинні - добрива з хорошою розчинність, що забезпечує швидкий приплив азоту до культури. Вони знаходяться в грунті і розчиняються повністю протягом трьох - чотирьох тижнів в залежності від температури і кількості опадів.

повільнорозчинні або нерозчинні у воді добрива містять оболонку з сірки, яка зберігається протягом восьми тижнів, або з полімерів, що дозволяє їм лежати в грунті і повільно розчинятися протягом 12 тижнів. Показник розчинення залежить від кількості води. Ці добрива застосовують дозовано, їх не потрібно часто вносити, вони дають більш рівномірне зростання.

Добрива в маркеті Посівна в Вінниці можна придбати комплексні або монодобрива. Якщо Ви не знаєте, якого елемента не вистачає в грунті або який буде лімітуючим для вирощуваної Вами культури, то краще внести комплексне добриво з усіма базовими макро- і мікроелементами. Вибирайте якісні добрива для Вашого поля. Отримайте безкоштовну консультацію агронома щодо вибору добрив і пестицидів, щоб гарантовано отримати прибуток. Удобрене поле дасть високий урожай, тому внесення мінеральних добрив економічно виправдано.