Виробник Укравіт (Ukravit)

Гербіциди Укравіт (Ukravit)

В асортименті Укравіт (Ukravit) представлений великий спектр системних і селективних гербіцидів для обробки посівів, заражених найбільш поширеними в Україні однодольними і дводольними бур'янами.
Гербіциди Укравіт - це високоефективні одно- або багатокомпонентні препарати, які:

 • Непогано поєднуються з іншими ЗЗР;
 • Забезпечують тривалий захист;
 • Повністю розкладаються до збирання врожаю;
 • Мають мінімальну післядію при посіві наступних культур в сівозміні.
Каталог

Інсектициди Укравіт (Ukravit)

Укравіт (Ukravit) виробляє і реалізує інсектициди і акарициди контактної, кишкової, фумігантної і системної дії, які допомагають контролювати шкідників на посівах різних культур і плодових насадженнях.
Інсектициди Укравіт в зручних препаративних формах відмінно поєднуються з багатьма ЗЗР, мають максимально швидку дію і забезпечують захист на тривалий період. Низькі норми застосування гарантують рентабельність використання інсектицидів.

Каталог

Фунгіциди Укравіт (Ukravit)

Фунгіциди запобігають або зупиняють розвиток грибкових інфекцій на посівах польових культур або плодових насадженнях.
Укравіт (Ukravit) виробляє:

 • Контактні фунгіциди - після обробки залишаються на поверхні рослини і викликають загибель збудника хвороби при контакті з ним;
 • Системні фунгіциди - зупиняють новий приріст і згубно впливають на розвиток збудника хвороби шляхом проникнення в тканини рослини;
 • Комбіновані препарати - поєднують в собі діючі речовини контактної та системної дії. Гарантують повноцінний захист рослини від хвороби.
Каталог

Протруйники Укравіт (Ukravit)

Для обробки посівного матеріалу корпорація Укравіт (Ukravit) виробляє одно- або багатокомпонентні протруйники системної, контактної або змішаної дії.
Інсектицидні, фунгіцидні або протруйники комбінованої дії Укравіт здатні контролювати широкий спектр ґрунтових і ранньо післясходових шкідників і збудників хвороб на посівах зернових, олійних, бобових культур, картоплі, кукурудзи та ін. Серед протруйників Укравіт такі препарати як Матадор, Матадор Макс, Рекорд, Рестлер, Ультрасил та інші.

Каталог

Десиканти Укравіт (Ukravit)

Десиканти виробництва Укравіт (Ukravit) - це препарати, які прискорюють процес дозрівання польових культур, підсушуючи їх.
Обробка посівів подібними препаратами також:

 • Полегшує процес прибирання;
 • Підвищує якість продукції шляхом дефоліації, коли листя поступово відмирають і відбувається відтік корисних речовин до зерна;
 • Мінімізує витрати на просушку врожаю;
 • Допомагає уникнути дозрівання вегетативних органів бур'янів.

Укравіт виробляє десиканти на основі таких швидкодіючих контактних речовин, як гліфосат, дикват та ін.

Каталог

Мікродобрива Укравіт (Ukravit)

Високоврожайні сучасні сорти і гібриди сільськогосподарських культур, призначені для інтенсивної технології обробітку, вимагають достатнього внесення макро- і мікроелементів.
Використання для позакореневого підживлення мікродобрив Укравіт (Ukravit) дозволяє забезпечити рослини необхідними елементами максимально швидко. Наявні в складі мікродобрив макро- і мікроелементи знаходяться в хелатній формі і доповнюються ПАР, що забезпечує швидке проникнення корисних речовин в рослини (1-5 годин).

Каталог

Регулятори росту Укравіт (Ukravit)

Регулятори росту Укравіт (Ukravit) - це речовини, які активізують або сповільнюють життєво важливі процеси в рослинах. Регулятори росту допомагають контролювати розвиток кореневої системи або зеленої маси, що дає можливість рослинам більш активно використовувати корисні речовини.
Результатом застосування регуляторів росту Укравіт є підвищення врожайності на 15-20% без зміни технологічних процесів або значних фінансових витрат. Також, застосування регуляторів росту від компанії Укравіт (Ukravit) дозволяє знизити норми використання пестицидів на 20-25%.

Каталог

Про компанію

За 10 років роботи компанія Укравіт (Ukravit) зуміла зайняти лідируючу позицію з виробництва та постачання ЗЗР. З 1999 по 2004 рік Укравіт стала одним з найбільших постачальників засобів дератизації та дезінфекції, доставляючи препарати навіть у найвіддаленіші куточки країни.
Сьогодні Укравіт пропонує найбільший вибір препаратів для хімічного захисту рослин, які користуються попитом у сільгоспвиробників. Така популярність пояснюється високою ефективністю і відмінними показниками екологічної безпеки вироблених компанією ЗЗР.
Важливою складовою, що впливає на зростання популярності ЗЗР виробництва Укравіт (Ukravit), є і цінова політика компанії. Розміщене в Україні виробництво, яке не потребує витрат часу і коштів на доставку препаратів до споживача, дозволяє продукції компанії значно вигравати в ціні. Виробництво швидко підлаштовується під потреби і реалії вітчизняного землеробства, що відбивається на якості ЗЗР, які постійно удосконалюються.