Виробник Юг Агролідер

Насіння соняшника Юг Агролідер

Компанія Юг Агролідер виробляє високоврожайні гібриди соняшника стійкі не тільки до посухи, але і до всіх відомих на сьогодні рас рослини-паразита вовчок. Сьогодні вовчок - це одна з найактуальніших проблем для виробництва насіння соняшника в південних і центральних областях країни, а обробіток генетично стійкого соняшника - один з варіантів протидії.
В асортименті Юг Агролідер класичні гібриди, гібриди для вирощування за технологіями "Сумо" і Чисте поле".

Каталог

Кукурудза Євросем (Evrosem)

Юг Агролідер - це українсько-сербська компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво насіння гібридного соняшнику та озимого гороху. Свою діяльність компанія починала з південних областей України. Сьогодні гібриди соняшнику виробництва Юг Агролідер з високими показниками посухостійкості дозволяють фермерам в цих регіонах навіть у найсприятливіші сезони отримувати хороші врожаї.
У 2017 р каталог Юг Агролідер поповнився озимим горохом Мороз, який підходить для вирощування в Західних областях України. Насіння сербської селекції вирощуються в компанії Юг Агролідер вже 6 років, а відмінне поєднання європейської якості виробництва і доступних цін робить продукцію компанії популярнішою з кожним роком.
Доопрацювання посівного матеріалу здійснюється на заводах Юг Агролідер, розташованих в Київській і Херсонській областях. Оснащені сучасним спеціалізованим обладнанням PETKUS заводи Юг Агролідер, виробляють посівний матеріал найвищої якості очищення і калібрування.