Виробник Сингента (Syngenta)

Соняшник Сингента (Syngenta)

Компанія Сингента (Syngenta) пропонує українським аграріям велику кількість районованих гібридів соняшника, які відрізняються хорошими показниками стійкості до хвороб (в тому числі і до всіх рас вовчка), стабільністю і високим творчим потенціалом врожайності, стійкістю до посухи і будь-яких погодних сюрпризів.
Сингента (Syngenta) пропонує гібриди:

  • Класичні;
  • Під Гранстар;
  • Під Євро-Лайтнінг і Євро-Лайтнінг +;
  • Високоолеїнові;
  • Генетично стійкі до вовчка гібриди.
Каталог

Кукурудза Сингента (Syngenta)

Селекційні програми компанії, спрямовані на створення високопродуктивних сортів кукурудзи, ґрунтуються на інноваційних технологіях і ретельному проведенні досліджень.
Новітньою розробкою від Сингента (Syngenta) є гібриди Артезіан з найбільш високим потенціалом врожайності. Завдяки оптимізації вологи протягом усього вегетаційного періоду, гібриди Артезіан відмінно переносять посуху і дозволяють отримати врожайність в середньому на 15% вище в порівнянні з іншими сортами.
Крім лінійки гібридів Артезіан Сингента (Syngenta) пропонує фермерам інтенсивні, середньопластичні і високоадаптивні гібриди кукурудзи з відмінними показниками стійкості до стресових умов, хвороб, високим потенціалом і з різними термінами дозрівання.

Каталог

Про компанію

Від моменту заснування до сьогодні компанії Сингента (Syngenta) вдалося стати одним з лідерів світового ринку з основним капіталом понад 60 млрд. доларів. В асортименті компанії представлено понад 80 ЗЗР, велика кількість сортів і гібридів овочевих і польових культур.
Заснована компанія більше 250 років тому, але в сучасному вигляді Сингента (Syngenta) була утворена в 2000 році. Назва «Сингента (Syngenta)» утворена з слів «syn» (з грец. консолідація зусиль, синтез) і «genta» (gents - з лат. те, що має відношення до людства).
У 2001 р. було відкрито філію компанії в Україні, в якій сьогодні працює понад 300 співробітників, велика кількість з яких має науковий ступінь у сфері сільськогосподарських наук. Мета компанії в Україні - пропозиція комплексних рішень для вітчизняних фермерів, які вибирають продукцію Сингента (Syngenta) за її високу якість. Сингента (Syngenta) використовує інтегрований підхід до вирішення найскладніших завдань.