Виробник Сумі Агро (Sumi Agro)

Гербіциди Сумі Агро

В асортименті гербіцидів Сумі Агро препарати, які максимально ефективно і швидко (перші ознаки ураження з'являються на 3-5 день) справляються з однодольними і дводольними бур'янами на посівах овочевих, технічних і зернових культур.
Особливості гербіцидів Сумі Агро - це сучасні високоактивні діючі речовини, які справляються з важко контрольованими бур'янами, препаративні форми, що знижують витрату препаратів, відсутність фітотоксичності, мінімальний вплив на медоносних комах, відмінна поєднуваність з іншими препаратами.

Каталог

Інсектициди Сумі Агро

Сумі Агро виробляє інсектициди системної, контактної та кишкової дії для обробки плодових насаджень, посівів олійних і овочевих культур.
Дія інсектицидів Сумі Агро проявляється моментально, загибель шкідників наступає відразу ж після обробки, а завдяки незмиваємості дані препарати забезпечують тривалий захист від великого спектру комах шкідників. У той же час інсектициди виробництва японської компанії не шкодять комахам-медоносам і дозволяють контролювати шкідників, що не потрапили під обробку.

Каталог

Акарициди Сумі Агро

Акарициди Сумі Агро - це препарати, які дозволяють контролювати всі рухомі стадії розвитку рослиноїдних кліщів, включаючи личинки і німфи. Одночасно акарициди японської компанії негативно впливають на трипс, цикад і тлю.
Діючі речовини препаратів для боротьби з рослиноїдними кліщами забезпечують швидкий ефект і тривалий захист плодових насаджень. Акарициди Сумі Агро не фітотоксичні, безпечні для людини і комах-запилювачів, контролюють кліщів, які не потрапили під обробку.

Каталог

Фунгіциди Сумі Агро

Асортимент протигрибкових препаратів виробництва Суми Агро представлений фунгіцидами для обробки посівів зернових, овочевих і технічних культур, садів і виноградників. Фунгіциди Сумі Агро контактної і системного дії швидко проникають і рівномірно розподіляються по рослині, мають стимулюючу дію на рослини, що гарантує максимальну реалізацію потенціалу врожайності. Фунгіциди Сумі Агро відрізняються мінімальним терміном очікування, екологічною чистотою і безпекою, тривалим періодом захисту.

Каталог

Протруйники Сумі Агро

Сумі Агро спеціалізується на виробництві протруйників для цукрових буряків. Завдяки контролю найбільш широкого спектру шкідливих організмів протруйники від Сумі Агро давно стали частиною систем захисту посівів цукрових буряків в будь-якому регіоні вирощування.
Протруйники Сумі Агро нетоксичні для теплокровних і холоднокровних тварин, для корисної ентомофауни і медоносних комах, стимулюють розвиток стійкості до стресів, забезпечують захист від 30 до 45 днів.

Каталог

Добрива Сумі Агро

Рідкі добрива Сумі Агро - це багатокомпонентні препарати, в складі яких мікро- і макроелементи, комплекси амінокислот і пептидів.
Збалансований склад добрив від Сумі Агро гарантує підвищення врожайності та якості продукції плодових і овочевих культур, а також активацію зростання і розвитку рослин.
Елементи живлення, що містяться в добривах для позакореневого підживлення від Сумі Агро, знаходяться в природному стані. Вони швидко вбираються рослинами і ефективно знімають стрес від нестачі поживних речовин.

Каталог

Про компанію

Сумі Агро (Sumi Agro) - це японська компанія, яка займається виробництвом добрив і засобів хімічного захисту рослин вже більше 20 років. Не дивлячись на порівняно невеликий період роботи в даній сфері, Сумі Агро встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник оригінальних високоефективних препаратів для захисту рослин.
Принципи роботи Сумі Агро були сформовані ще в XVII столітті засновником Масамото Сумітомо, який займався продажем книг і ліків. Раціональне і чесне управління замість погоні за легким прибутком і необачність - це те, що лежить в основі успішного бізнесу компанії вже кілька століть.
Перше європейське представництво Сумі Агро (Sumi Agro) було відкрито ще в 1990, а на українському ринку продукти компанії були вперше представлені в 1999 році. З тих же пір компанія почала активно вивчати особливості вирощування сільськогосподарських культур в Європі і розробляти препарати, які максимально ефективно борються із захворюваннями і шкідниками, поширеними в тій чи іншій кліматичній зоні.