Виробник Штефес (Stefes)

Гербіциди Штефес

Контактні і системні гербіциди Штефес для досходової і післясходової обробки посівів різних культур мають високу біологічну активність на всіх типах грунтів, забезпечують максимально швидкий ефект, тривалий захист, не впливають на наступні культури в сівозміні.
Гербіциди Штефес представлені високоселективними однокомпонентними препаратами, які відмінно поєднуються між собою, і багатокомпонентними гербіцидами, що дозволяють знизити залежність від людського чинника.

Каталог

Інсектициди Штефес

Високоефективні інсектициди Штефес контактно-шлункової і системної дії успішно використовуються для захисту різних сільськогосподарських культур. Як основу для інсектицидів компанія Штефес використовує тільки кращі діючі речовини, які пройшли тестування у всіх регіонах світу.
Інсектициди Штефес активно борються з комахами в будь-якій стадії їх розвитку, мають стійку і тривалу дію, нефітотоксичні і безпечні для людини, а також мають акарицидну дію.

Каталог

Фунгіциди Штефес

Відмітна особливість фунгіцидів Штефес (Stefes) - це поєднання мінімальної фітотоксичності і високий ступінь ефективності препаратів для захисту, профілактики і лікування всіх частин рослини від ураження грибковими інфекціями.
У складі фунгіцидів Штефес перевірені часом діючі речовини в зручних препаративних формах і оптимальних концентраціях, що забезпечує препаратам швидке проникнення в рослину і тривалий захист. Фунгіциди Штефес активно борються не тільки з грибами, але і згубно впливають на їх спори.

Каталог

Протруйники Штефес

Штефес виробляє багатокомпонентні протруйники, які захищають насіння до посіву і молоді рослини на перших стадіях розвитку. Протруйники Штефес мають підвищену активність проти найбільш поширених захворювань і забезпечують фізіологічну стимулюючу дію.
Препарати для обробки посівного матеріалу Штефес, завдяки препаративній формі, повністю покривають насіння і формують міцну оболонку, яка не обсипається при транспортуванні.

Каталог

Прилипачі Штефес

Асортимент прилипачів Штефес представлений органосиліконовими ад'ювантами і ПАР, які забезпечують утворення однорідної плівки на поверхні рослин для кращого прилипання пестицидів і більш швидкого проникнення їх в тканини рослини.
Прилипачі Штефес нетоксичні для людини і тварин, безпечні для навколишнього середовища, не шкодять комахам-медоносам, некоррозійні, забезпечують більш економічні витрати пестицидів і підвищують їх ефективність навіть на опушених і воскових поверхнях рослин.

Каталог

Регулятори росту Штефес

Компанія Штефес (Stefes) має в своєму арсеналі перевірені часом препарати, які запобігають виляганню, знижують ламкість стебел і колосків, а також прискорюють дозрівання зернових культур.
Використання регуляторів росту Штефес призводить до зміцнення соломинки, висота рослин на посівах може бути на 2-15 см менше, в той же час стимулюється ріст кореневої системи, розвивається більша кількість продуктивних стебел. Регулятори росту Штефес можуть застосовуватися в бакових сумішах з іншими пестицидами.

Каталог

Про компанію

На українському ринку компанія Штефес, заснована німцями, представлена з 1993 року. Основна діяльність - розробка і виробництво препаратів для повноцінного захисту сільськогосподарських рослин.
У 90-ті роки перші українські сільгоспвиробники і, що існували ще тоді, колгоспи могли розраховуватися за продукцію з компанією Штефес тільки бартером, і засновник - Штефес Герберт - погоджувався на такі умови. Перші два роки з ним справно розраховувалися, але в 1998 році у зв'язку з нестабільною ситуацією (приватизація, дефолт) підприємства не змогли заплатити за ЗЗР і компанія була закрита.
Переїхавши до Білої Церкви, Штефес відкрив нову фірму, яка зовсім скоро охопила продажами західні і центральні регіони України. Сьогодні компанією Штефес зареєстровано 25 препаратів для захисту посівів пшениці, цукрових буряків, ріпаку, кукурудзи. Також є ексклюзивна система захисту посівів цукрових буряків.
Продукція Штефес - це оптимальне співвідношення доступної ціни та високої якості, яке дозволяє забезпечити ефективний захист і знизити собівартість продукції.