"НОВА ПОШТА" - пріоритетна для нас служба доставки і вантажоперевезень. Нова пошта - лідируюча компанія України у сфері вантажоперевезень і доставки вантажів, наш магазин працює з нею.

Нова пошта має найбільшу кількість відділень по прийому-видачі вантажів практично в кожному місті чи селищі України. Якщо потрібно, Ви можете зробити доставку замовлення Новою поштою до себе додому після попередньої оплати вартості товару на розрахунковий рахунок компанії Посівна.

Нова пошта відрізняється швидкою доставкою протягом 1-2 днів і саме тому Ваші замовлення будуть доставлені оперативно і швидко до Вас. Доставка післяплатою - одна з популярних послуг транспортної компанії, що користується великим попитом у наших клієнтів.

Крім того, Ви можете отримати замовлений товар власним ТРАНСПОРТОМ КОМПАНІЇ ПОСІВНА, якщо це економічно доцільно, після попередньої оплати на розрахунковий рахунок.

Товар відвантажуємо САМОВИВОЗОМ з власного складу після попередньої оплати на розрахунковий рахунок компанії.

Точки самовивозу маркету Посівна:

  • Бориспіль
  • Вінниця
  • Мелітополь
  • Кропивницький.

Самовивіз здійснюється до 12.00 після попереднього узгодження з менеджером і уточненням актуальної наявності товару на складі.

sklad borispol

Доставка прайсів і ділової документації може здійснюватися Укрпоштою.