Виробник Семагро

Насіння соняшника Семагро

Сорти і гібриди соняшника від Семагро - це високоякісний районований посівний матеріал, який гарантує отримання високих врожаїв навіть при несприятливих погодних умовах. При вирощуванні в однакових кліматичних і погодних умовах соняшник Семагро показує врожайність на порядок вище, ніж соняшник інших виробників.
Гібриди соняшника Семагро стійкі до посухи, вилягання, вовчка та захворювань. В асортименті Семагро представлені гібриди:

  • Класичні;
  • Під Євро-Лайтнінг;
  • Під Експрес (Гранстар, Сумо);
  • Кондитерські;
  • Високоолеїнові.
Каталог

Про компанію

Українська компанія Семагро працює на ринку посівного матеріалу вже більше 18 років. Постійна взаємодія компанії з Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юр'єва УААН дозволяє компанії впроваджувати нові технології вирощування культур і досягнення сучасної науки в області насінництва та генетики.
Вирощування насіння Семагро відбувається на базі власних господарств, розташованих в 6 областях України, а доопрацювання посівний матеріал проходить на сучасному, високотехнологічному заводі. Під час доопрацювання посівний матеріал проходить калібрування і обробляється кращими протруйниками, стимуляторами росту та добривами, щоб забезпечити високу якість насіння сортів і гібридів соняшнику, сої, еліти і супереліти зернових культур.
Спрямованість компанії Семагро на тривалу співпрацю з сільгоспвиробниками сформувала основні принципи роботи компанії: відкритість, дотримання етичних норм, грамотна маркетингова політика, висока якість продукції і відповідальність за запропоновані клієнтам продукти і технології.