Виробник Сідера (Seedera)

Гербіциди Сидера

Гербіциди від компанії Сидера (Seedera) - це препарати дженерики популярних гербіцидів світових лідерів виробництва ЗЗР, які не поступаються за ефективністю, але знаходяться в більш доступних цінових рамках.
Гербіциди Сидера представлені однокомпонентними і двокомпонентними препаратами для досходової і післясходової обробки посівів. В асортименті гербіцидів високоселективні і неселективні ЗЗР з більш високою концентрацією формулярів, що робить застосування таких препаратів на 50% ефективніше, ніж застосування гербіцидів-аналогів. Низькі норми витрати і висока ступінь незмиваємості опадами робить використання гербіцидів Сидера більш рентабельним.

Каталог

Протруйники Сидера

В асортименті протруйників від компанії Сидера (Seedera) представлені інсектицидні, фунгіцидні та універсальні препарати шлунково-кишкової дії, які ефективно справляються зі шкідниками на посівах будь-яких сільськогосподарських культур.
Одно- і двокомпонентні протруйники Сидера відрізняються максимальним рівнем безпеки для людини і тварин, тривалим періодом захисту (6-8 тижнів), не шкодять медоносним комахам, прискорюють процеси проростання і появи паростків, забезпечують рівномірність стеблостою і гарантують збереження оптимальної густоти рослин.

Каталог

Фунгіциди Сидера

Компанія Сидера (Seedera) пропонує сільгоспвиробникам фунгіциди на основі триазолів і похідних бензимідазолу. Універсальні і системні фунгіциди Сидера дозволяють ефективно контролювати грибкові інфекції в будь-яких кліматичних умовах. Протигрибкові препарати Сидера мають лікувальну, профілактичну дію, а також здатні зупинити розвиток хвороби при початковому ураженні. Фунгіциди Сидера ефективні при одноразовому застосуванні, забезпечують тривалий період захисту, добре переносяться рослинами.

Каталог

Інсектициди Сидера

Одно- і двокомпонентні інсектициди системної, фумігантної і контактно-шлункового дії від компанії Сидера (Seedera) - це препарати, які забезпечать максимально швидкий ефект при боротьбі з поширеними сисними і гризучими шкідниками.
Інсектициди Сидера розроблені для захисту найпоширеніших польових і плодових культур, справляються зі шкідниками на будь-якій стадії їх життєвого циклу, не токсичні при дотриманні норм використання, не активні проти комах-медоносів, не викликають звикання у шкідників.

Каталог

Про компанію

Сідера (Seedera) - компанія-імпортер ЗЗР, яка також займається випуском препаратів для хімічного захисту рослин під власними торговими марками, працює на українському ринку з 2006 року. Крім ЗЗР Сидера виробляє і реалізує насіння овочів та квітів, газонної трави, добрива. Власний сільськогосподарський комплекс, розташований в м. Ширяєве Одеської області, займається вирощуванням і реалізацією рослин. Також для зберігання хімпрепаратів, насіння і добрив Сидера має власні логістичні комплекси в Києві і Харкові. В арсеналі компанії 40 власних реєстрацій препаратів і сортів рослин.
З недавнього часу компанія Сідера (Seedera) відкрила представництво в Шанхаї, співробітники якого контролюють якість і відвантаження продукції, займаються пошуком нових постачальників і товарів на китайському ринку.
Виробництво дженериків ЗЗР Сидера відбувається на заводах, які входять в Топ-10 виробників хімічної продукції. Високотехнологічні заводи дозволяють виробляти сучасні, ефективні і екологічно безпечні ЗЗР за прийнятними цінами.