Виробник Сід Трейд Агро (Seed Trade Agro)

Насіння соняшника Сід Трейд Агро

В асортименті компанії Сід Трейд Агро (Seed Trade Agro) гібриди соняшника, виведеного вченими Сербії, які відрізняються хорошими показниками стійкості до несприятливих умов вирощування і дають відмінну врожайність при дотриманні технології обробітку.
Соняшник НСХ1749 і НСХ7370 - це гібриди від компанії Сід Трейд Агро для вирощування за технологією Сумо, стійкі до захворювань і 5 рас вовчка. Потенціал - понад 50 ц/га.
Гібриди НСХ7634 і НСХ7637 - це високоврожайний соняшник з потенціалом 55 ц/га для вирощування за технологією 'Чисте поле ". Толерантні до посухи і захворювань гібриди також стійкі до Євро-Лайтнінгу. Це забезпечує надійний захист посівів від вовчка всіх рас.

Каталог

Про компанію

Компанія Сід Трейд Агро (Seed Trade Agro) заснована професіоналами з великим досвідом вирощування сільськогосподарських культур. Сьогодні Сід Трейд Агро співпрацює з українськими та іноземними селекційними інститутами та лабораторіями. Така співпраця дозволяє розробляти унікальні системи підживлення і захисту для польових культур, які найкраще підходять для будь-яких кліматичних зон країни.
Сід Трейд Агро офіційний виробник насіння соняшника сербської селекції в Україні. Крім насіння соняшника в асортименті компанії ЗЗР, мікродобрива, мікродобрива в гранулах.
Продукція Сід Трейд Агро (Seed Trade Agro) проводиться на Київському насіннєвому заводі, який займає одне з перших місць в Україні за якістю продукції. Впровадження нових технологій, модернізація обладнання, використання ефективних захисно-стимулюючих композицій і штат професіоналів - це ті чинники, які дозволяють виробляти високоякісну продукцію Сід Трейд Агро.