Виробник Сади України

Соняшник Сади України

Сади України виробляють і реалізують насіння соняшника для класичної технології вирощування, технологій Clearfield і Sumo, які в залежності від групи стиглості також діляться на:

  • Скоростиглі;
  • Ранньостиглі;
  • Середньоранні.

В асортименті гібридів соняшника Сади України гібриди з різним вмістом кислот - полінасичені (звичайні), високоолеїнові (мононасичені), среднеолеїнові типи.
Гібриди соняшника від компанії Сади України мають генетичну стійкість до вовчка, поширених хвороб і шкідників, відмінно реагують на капризи природи, мають високий потенціал урожайності.

Каталог

Кукурудза Сади України

Гібриди кукурудзи Сади України, маючи потенціал врожайності не нижче, ніж у зарубіжних аналогів (150 ц/га), відмінні показники стійкості до захворювань, посухи, вологовіддачі, відрізняються більш низькою ціною. Районовані гібриди кукурудзи з різними показниками ФАО виробника Сади України придатні для вирощування в усіх регіонах країни. Завдяки вирощуванню в вітчизняних умовах, насіння здатне максимально реалізувати свій потенціал і давати стабільно високі врожаї. Новітні технології гібридизації та виробництва посівного матеріалу компанії Сади України, агрономічний супровід на всіх етапах вирощування гарантують відмінний економічний ефект.

Каталог

Про компанію

За тридцятирічну історію існування компанії Сади України вдалося зайняти лідерські позиції серед виробників посівного матеріалу України.
Основні напрямки діяльності:

  • Вирощування і селекція високопродуктивних гібридів кукурудзи і соняшника;
  • Виробництво елітних сортів зернових;
  • Доробка насіння гібридів польових культур на власних завода;
  • Реалізація посівного матеріалу в Україні, Сербії та Казахстані.

Заводи з доробки насіння компанії «Сади України» оснащені сучасним обладнанням європейського виробництва, що дозволяє виробляти посівний матеріал, який відповідає всім вимогам до якості.
Компанія активно розширює площу гібридизації культур і проводить дослідження і випробування культур на різних типах грунтів і в різних кліматичних зонах України.
Сади України активно консультують своїх клієнтів по всьому виробничому циклу незалежно від обраної технології вирощування: від посіву до збирання врожаю, щоб забезпечити максимально ефективне поєднання якісного посівного матеріалу компанії і правильної агротехнології.