Виробник Заатбау (SAATBAU)

Пшениця Заатбау

Асортимент насіння пшениці Заатбау - це озимі та ярі, ранньостиглі та середньоранні, остисті і безості сорти твердої і м'якої пшениці продовольчого напряму з високою якістю зерна та вмістом білка.
Пшениця Заатбау стійка до поширених в Україні захворювань зернових, має стабільно високу масу 1000 зернин, відмінні показники зимо- і посухостійкості, озерненість колоса і стійкість до вилягання, показує хорошу врожайність в різних кліматичних зонах країни.

Каталог

Кукурудза Заатбау

Насіння кукурудзи Заатбау представлене на українському ринку середньоранніми (ФАО 200-300 од.) І середньостиглими (ФАО 300-400 од. та від 400 од.) гібридами силосного, зернового і універсального напряму.
Кукурудза Заатбау з високим потенціалом врожайності показує відмінні результати в будь-яких кліматичних зонах і на будь-яких ґрунтах завдяки відмінним показниками адаптації. Також високопродуктивні гібриди кукурудзи виробництва австрійської компанії стійкі до холоду, посухи, вилягання, мають швидкі початкові темпи росту.

Каталог

Про компанію

Австрійська компанія з виробництва насіння з 68-річною історією Заатбау (SAATBAU) представлена на українському ринку з 2013 року. Власники Заатбау - більше 3 тис. австрійських сільгоспвиробників, які є членами виробничого кооперативу. Кооперативна структура - це адаптована до потреб часу потужна основа, яка забезпечує компанії розвиток в майбутньому.
В арсеналі виробничих потужностей Заатбау 11 насіннєвих заводів, які розташовані в різних точках Європи та селекційні станції в Австрії, Румунії, Німеччині, Чилі та Франції. Робота компанії повністю спрямована на селекцію якісного насіння з чистою генетикою і високим ступенем адаптації до кліматичних умов.
Розмноження посівного матеріалу ведеться на 40 тис. га полів в різних кліматичних зонах, що дозволяє максимально адаптувати насіння для подальшого вирощування в різних країнах світу. Заатбау (SAATBAU) щорічно працює над виробництвом 200 сортів і гібридів 30 польових культур, серед яких і стратегічні для України кукурудза, озима пшениця і соя.