Фільтр
показати

Родентицид

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Антимиш
бродіфакум
157
.32 грн/кг
Немає на складі
Флумал
фосфід алюмінію
326
.00 грн/л
Немає на складі
Фосміній
фосфід алюмінію
450
.00 грн/л
Немає на складі
Номайс
бродіфакум
834
.89 грн/л
Немає на складі
Фостер
фосфід алюмінію
864
.88 грн/кг
Немає на складі

Родентециди

Препарати-родентициди - це речовини для захисту рослин і врожаю від гризунів, що ушкоджують культури під час вирощування та врожай під час зберігання. Збиток від гризунів великий, і за весь час вирощування культурних рослин аграрії стурбовані захистом від різного роду гризунів-шкідників.

Способи боротьби з гризунами бувають механічними, біологічними та хімічними. Механічні способи усунення шкідників включають капкани, пастки, але працюють ці пристрої проти поодиноких особин. Біологічні методи усунення включають тварин для боротьби з гризунами. Для масового винищення в умовах поля або великих приміщень складів необхідні хімічні способи ліквідації. Токсичні речовини для цього, родентициди, широко застосовуються вже давно. Першою такою речовиною був миш'як, але він токсичний як для гризунів, так і для всіх теплокровних тварин, включаючи людей. Інші препарати з миш'яком були так само токсичні і не знайшли широкого застосування.

У ХХ столітті почали застосовувати задушливі гази для усунення теплокровних гризунів. Хлор, фосген і суміш цих газів були єдиними способами контролю. На шляху створення препаратів проти гризунів в складі харчових приманок застосовувалися фосфід цинку, нафтілтіокарбамід, гліфтор. Використовувався як фумігант речовина бромистий етил. У великому асортименті сучасні родентициди являють собою коагулянти крові гризунів, що здійснює ефективний захист від шкідників.

Купити родентициди в маркеті Вашого поля Посівна

Застосовуйте засоби від шкідливих гризунів, що безпечні для оброблюваної культури і допоможуть врятувати урожай від поїдання гризунами. Родентициди усувають шкідників таких груп:

  • шкідники, що поїдають культури і урожай під час зростання (полівки, миші)
  • шкідники, що їдять урожай під час зберігання (миші, щури)
  • гризуни з негативним санітарно-епідеміологічним ефектом (миші, хом'яки, полівки, щури).

Хімічні речовини родентицидів діляться на органічні і неорганічні. До органічних відносять коагулянти крові першого і другого покоління і крисид. До неорганічних - фосфід цинку. Родентицидною активністю володіють фуміганти на основі фосфіну, що застосовуються на зернопереробних підприємствах. Така обробка спрямована на винищення комах, але впливає і на гризунів.

Ступінь ураження від застосування хімічних родентицидів відрізняється. Наприклад, є засоби, що викликають гарантовану летальність і усунення всіх шкідливих істот. Це препарати-фуміганти, цинк фосфід та інші. Речовини іншої групи - діють хронічно і активні тільки при акумуляції в організмі тварини. Для настання ефекту необхідно до 21 дня.

Родентициди, ціна покупки яких окупає витрачені кошти, це гарантоване збереження врожаю і культури. Дія родентицидів значно відрізняється в залежності від діючої речовини. Фосфід цинку при контакті з кислотами здатний утворювати фосфін, що сприяє задушенню шкідників. Крисид впливає на процеси дихальної активності. Препарати, що порушують біохімічні процеси згортання крові, викликають загибель тварин від численних крововиливів. Хлор діє як задушник, викликаючи процеси асфіксії. Фосфін - газ, що викликає в організмі теплокровних швидке порушення дихальної функції і загальний розлад метаболізму. Високотоксичний для тварин. Окремою групою стоять зооциди - речовини хімічної природи, що сприяють загибелі хребетних гризунів.

Купуйте родентициди для усунення гризунів в перевіреного постачальника Посівна, щоб убезпечити врожай і працюючий персонал.

✨Що таке родентициди?
Родентициди - препарати для знищення гризунів, що знищують запаси урожаю і пошкоджують культурні рослини. Це призводить до великих економічних втрат.
 
⭐️Які родентициди найбільш поширені і широко використовуються?
В середині минулого сторіччя захист від гризунів почав здійснюватися за допомогою препаратів з групи антикоагулянтів, що до сьогодні найбільш широко використовувані родентициди.
 
✔️На які групи шкідників діють родентициди?
Родентициди діють на такі групи шкідників: гризуни, що пошкоджують польові культури під час росту (миші, полівки), гризуни, що пошкоджують урожай під час вирощування (пацюки, миші), гризуни, що мають санітарно-епідеміологічне значення (пацюки, миші, полівки).
 
⏩Які бувають родентициди?
Родентициди бувають органічного і неорганічного походження. Родентициди органічного походження - це антикоагулянти першого покоління (варфарин, етилфенацин, дифацинон, трифенацин, хлорфцинон, тетрафенацин) і другого покоління (бромадиолон, флокумафен, бродифакум), а також похідні тіосечовини (крисид). Родентицид неорганічного походження - це фосфід цинку.
 
✅Як працюють родентициди?
Діючі речовини родентицидів працюють при потраплянні в шлунково-кишковий тракт гризунів чи при вдиханні ними парів інгаляційно (фуміганти). Фосфід цинку при змочуванні кислотами утворює токсичний газ (фосфін), що викликає отруєння гризуна. Крисид пошкоджує процеси дихання. Антикоагулянти порушують процес звертання крові, блокуючи білок тромбін. Це викликає високу кровоточивість і смерть гризунів. Хлор викликає гостру асфіксію. Фосфін поступає інгаляційно через легеневі капіляри в кров і викликає потужні токсичні явища в організмі тварини.