Виробник Реаком

Добрива Реаком

Реаком випускає хелатні добрива під трьома торговими марками: Реаком, Реаком + і Реаком-Оптимум. Комплексні добрива Реаком - це вітчизняні аналоги сумішей мікроелементів, які не відрізняються по ефективності, але приємно радують доступною ціною.
Особливість хелатних добрив Реаком - це рідка форма. У такому вигляді добрива містять в собі мікроелементи, які є несумісними в сольовій формі. Науковий підбір хелатуючих агентів гарантує максимальне засвоєння рослинами поживних елементів.

Каталог

Про компанію

У момент створення в 1999 році на базі НДІ Хімічних реактивів в Дніпропетровську компанія Реаком стала першим розробником рідких добрив в Україні і зуміла утримати перші позиції в цьому напрямку на довгі роки. Сьогодні Реаком - єдиний український розробник і виробник хелатних добрив.
Реаком співпрацює з багатьма НДІ УААН, результатом чого є щорічне оновлення та поповнення каталогу продукції компанії новітніми композиціями з високими концентраціями хелатних мікроелементів.
Розробка композицій відбувається з урахуванням потреб певної культури, також всі склади добрив Реаком розроблені і з урахуванням кліматичних особливостей різних регіонів України.
Сьогодні Реаком виробляє добрива для обробки посівного матеріалу, регулятори росту, ЖКУ та хелатні добрива, які відповідають всім потребам українських сільгоспвиробників і дозволяють оптимальним способом отримувати хороші врожаї вітчизняних видів польових культур.